کدخبر: ۱۰۴۰۴

رییس اتاق بازرگانی تهران: فشار مضاعف بر بنگاه‌های اقتصادی در راه است

رییس اتاق بازرگانی تهران گفت: ۱۴۰۲ سال سختی بود و پیش بینی می‌شود بودجه سال آینده فشار‌های زیادی را بر بنگاه‌های اقتصادی تحمیل کند و چالش‌های بیشتری پیش روی تولیدکنندگان قرار دهد.

رییس اتاق بازرگانی تهران: فشار مضاعف بر بنگاه‌های اقتصادی در راه است

به گزارش 24 آنلاین، محمود نجفی عرب در سیزدهمین جلسه هیات نمایندگان اتاق تهران گفت: ۱۴۰۲ سال سختی بود و پیش بینی می‌شود بودجه سال آینده فشار‌های زیادی را بر بنگاه‌های اقتصادی تحمیل کند و چالش‌های بیشتری پیش روی تولیدکنندگان قرار دهد و این امر لزوم چانه زنی بهتر با نهاد‌های دولتی را می‌طلبد. 

وی افزود: در سال ۱۴۰۲ برنامه راهبردی اتاق بازرگانی تهران با نگاه به مسائل بین المللی تنظیم شد و برای نخستین بار بودجه ریزی عملیاتی بر مبنای برنامه راهبردی تنظیم شد. 

نجفی عرب همچنین از تلاش اتاق تهران برای مستقل سازی بیمارستان بازرگانان مبتنی بر بودجه اتاق تهران خبر داد و گفت: در تلاش هستیم با حاکمیت ارتباط تنگاتنگی داشته باشیم و حرف بخش خصوصی را به بخش دولتی انتقال دهیم. 

رییس اتاق تهران اظهار کرد: در بودجه ریزی در اتاق تهران به ایده آل نرسیدیم، اما تغییرات بنیادی در نظام بودجه ریزی اتاق انجام شده است. 

وی اضافه کرد: در سال آینده ۳۴ درصد بودجه اتاق صرف توسعه اتاق می‌شود و بودجه حمایتی از تشکل‌ها هفت برابر می‌شود و در نهایت امیدواریم در سال آینده گام‌های موثری در رفع مشکلات اقتصادی مردم برداریم.

منبع: ایلنا
کدخبر: ۱۰۴۰۴
ارسال نظر