کدخبر: ۱۰۴۵۴

قول توزیع گوشت گوساله ۳۱۵ هزار تومانی

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان گفت: گوشت گوساله گرم و منجمد در نمایشگاه عرضه مستقیم کالاهای اساسی و در اکثر فروشگاه‌های زنجیره‌ای توزیع می شود.

قول توزیع گوشت گوساله ۳۱۵ هزار تومانی

به گزارش 24 آنلاین، مصطفی ترکمان با اشاره به تأمین و توزیع گوشت گوساله گرم و منجمد اظهار کرد: گوشت گرم گوساله با قیمت مناسب توسط سازمان جهاد کشاورزی با همکاری استانداری و اتحادیه تعاون روستایی تامین و در حال توزیع است.

وی با بیان اینکه در اکثر فروشگاه‌ها همچون فروشگاه‌های تعاون روستایی، فروشگاه رفاه و جهاد عرضه گوشت گوساله گرم بدون محدودیت انجام می‌شود افزود: از سوی دیگر روزانه بین چهار تا ۱۵ تن گوشت منجمد گوساله توزیع می‌شود به طوری که تاکنون بیش از ۲۰۰ تن عرضه صورت گرفته است.

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان یادآور شد: هر کیلو گوشت منجمد برزیلی ۳۱۵ هزار تومان و هر کیلو گوشت گوساله گرم با تخفیف ویژه فروشگاهی حدودا ۴۱۵ هزار تومان عرضه می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه در تأمین و توزیع گوشت گرم و منجمد محدودیتی نیست به نحوی که عرضه ادامه‌دار است،اضافه کرد: مرغ گرم نیز علاوه بر واحدهای صنفی در نمایشگاه عرضه کالا با قیمت پایین‌تر از قیمت مصوب عرضه می‌شود.

ترکمان در ادامه به توزیع میوه تنظیم بازاری از ۲۶ اسفندماه نیز گفت: چادرهای عرضه مستقیم اقلام اساسی اعم از شکر، برنج، قند و روغن در نقاط مختلف شهر همدان با همکاری شهرداری و تعاون روستایی همچنین نظارت استانداری جانمایی و دایر شده است‌.

وی با بیان اینکه در صورت آمادگی مباشران توزیع یخچالی گوشت منجمد نیز در دستور کار قرار دارد،گفت: به همت مسوولان ارشد استانی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی و سایر همکاران خانواده بزرگ جهاد کشاورزی، اقلام مورد نیاز مردم بدون محدودیت تأمین و توزیع شده است.

منبع: خبر آنلاین
کدخبر: ۱۰۴۵۴
ارسال نظر