کدخبر: ۱۳۴۰۲

هزینه خرید خانه ۵۰ متری در تهران چقدر است؟

اگر قصد خرید خانه خانه با متراژی حدود ۵۰ متر را دارید در ادامه به بررسی قیمت این آپارتمان‌ها در محله‌های مختلف تهران خواهیم پرداخت.

هزینه خرید خانه ۵۰ متری در تهران چقدر است؟

به گزارش 24 آنلاین، یک واحد آپارتمان ۹ ساله با متراژ ۵۳ متر در محله دولتخواه به قیمتی بالغ‌بر ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد. واحد دیگری در محله دولت‌آباد با زیربنای ۵۰ متر و سنی حدود ۱۸ سال، سه میلیارد تومان قیمت دارد.

برای خرید یک آپارتمان نوساز ۵۰ متری در «زاهد گیلانی» به چهار میلیارد تومان سرمایه نیاز دارید. این در حالی است که بودجه لازم برای خرید واحد ۵۰ متری ۲۰ ساله در سلسبیل تهران، دو میلیارد و ۹۸۰ میلیون تومان است.

با سرمایه‌ای حدود دو میلیارد و ۶۰۰ میلیارد تومان می‌توانید صاحب یک واحد آپارتمان ۴۹ متری در در خزانه شوید که ۱۰ سال سن دارد.

آپارتمان دیگری در محله «سنگلج» با زیربنای ۵۰ متر در حالی که ۱۸ سال از ساخت آن می‌گذرد به قیمت دو میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان فروخته می‌شود.

با سرمایه‌ای کمتر از پنج میلیارد تومان می‌توانید یک خانه ۵۵ متری در کوی فردوس را بخرید. این واحد آپارتمان ۱۸ ساله با یک اتاق خواب به قیمت چهار میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان معامله می‌شود.

اگر قصد سکونت در شرق تهران را دارید، می‌توانید آپارتمان ۱۳ ساله‌ای را با متراژ ۵۳ متر در تهران‌نو خریداری کنید. قیمت این واحد سه میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان اعلام شده است.

برای اطلاع از قیمت آپارتمان‌های دیگر در محله‌های مختلف تهران جدول زیر را بخوانید:مسکن

 

 
 
 

 

منبع: اقتصادآنلاین
کدخبر: ۱۳۴۰۲
ارسال نظر