کدخبر: ۱۶۷۲

آیت الله نوری همدانی: اقدامات دولت باید در سفره مردم خود را نشان دهد

آیت الله حسین نوری همدانی در دیدار رییس سازمان سازمان برنامه و بودجه، گفت: اقدامات دولت باید به گونه‌ای باشد که در سفره مردم دستاورد‌های آن خود را نشان دهد.

آیت الله نوری همدانی: اقدامات دولت باید در سفره مردم خود را نشان دهد

به گزارش پایگاه خبری 24، مرجع تقلید شیعیان گفت: مسوولان باید در راستای ایجاد رفاه و آسایش مردم تلاش خود را انجام دهند و باید در این دنیا و آخرت پاسخگوی مسوولیت خود باشند.

آیت الله نوری همدانی ابراز داشت: فقر نباید در جامعه وجود داشته باشد و امام راحل بر موضوع فقرزدایی و گسترش عدالت در جامعه تاکید داشتند.

وی با بیان اینکه مسوولان باید بدانند که در برابر جایگاهی که دارند باید پاسخگو باشند و وظیفه خود را به درستی انجام دهند افزود: انسان دارای مسوولیت‌های اجتماعی است که نباید نسبت به آن بی تفاوت باشد.

مرجع تقلید شیعیان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به جنایات رژیم صهیونسیتی علیه مردم فلسطین گفت: امام راحل پس از استقرار جمهوری اسلامی تاکید کردند که رژیم صهیونیستی باید از میان برداشته شود که امیدواریم این فرموده امام راحل محقق شود.

وی عنوان داشت: تا زمانی که صهیونیست‌ها هستند جهان روی آرامش نخواهد دید و ضرورت دارد امت اسلام در حمایت از غزه با یکدیگر متحد باشد و در برابر دشمنان ایستادگی کنند.

آیت الله نوری همدانی، گفت: اندونزی در غزه بیمارستانی برای مردم این منطقه ایجاد کرد که رژیم اشغالگر قدس در روز‌های گذشته با حملات خود موجب تعطیلی این بیمارستان شد.

منبع: مهر
کدخبر: ۱۶۷۲
ارسال نظر