کدخبر: ۳۱

هواپیمایی ایران: چهار پرواز فوق‌العاده به مقصد فرودگاه بغداد انجام می‌شود

هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: تا زمان اعلام فرودگاه نجف مبنی‌بر پذیرش هواپیماهایی که امکان فرود در این فرودگاه را ندارند، چهار پرواز فوق‌العاده به مقصد فرودگاه بغداد انجام می‌شود.

هواپیمایی ایران: چهار پرواز فوق‌العاده به مقصد فرودگاه بغداد انجام می‌شود

به گزارش پایگاه خبری 24، چندر روز پیش بود که اعلام شد فرودگاه نجف به‌علت مشکل پیش‌آمده روی باند تا اطلاع ثانوی تعطیل است؛ از این رو برنامه‌ریزی‌ برای انتقال پروازها به فرودگاه بغداد انجام شد.

در این راستا هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: نظر به مشکل باند فرودگاه نجف و کاهش طول باند این فرودگاه، فرود هواپیماهای ایرباس A۳۰۰ – ۶۰۰ و AB۴ «هما» در این فرودگاه امکان‌پذیر نیست. از این رو تا برطرف شدن این مشکل و بازگشت شرایط به حالت عادی، تا اطلاع ثانوی  پروازهای هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به مقصد فرودگاه نجف متوقف شده است.

در این اطلاعیه همچنی آمده است: تا زمان اعلام فرودگاه نجف مبنی‌بر پذیرش هواپیماهای مذکور، با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، مقرر شد چهار پرواز فوق‌العاده (رفت و برگشت) به مقصد فرودگاه بغداد انجام شود.

این پروازها در روزهای جمعه (۱۲ آبان) و دوشنبه (۱۵ آبان) با شماره پرواز ۵۳۳۱ در مسیر تهران به بغداد با شماره پرواز ۵۳۵۰ در مسیر بغداد به تهران انجام می‌شوند.

کدخبر: ۳۱
ارسال نظر