کدخبر: ۱۴۸۶۱

مصوبه تعطیلی شنبه موجب رنجیده خاطر شدن کشورهای مقاومت شده است

یک نماینده مجلس گفت: مصوبه تعطیلی شنبه اتفاق ننگینی بود که در روزهای آخر مجلس رخ داد؛ ضمن عذرخواهی از پیشگاه خداوند متعال و مردم نجیبمان، امیدوارم این مصوبه از سوی شورای نگهبان رد شود.

مصوبه تعطیلی شنبه موجب رنجیده خاطر شدن کشورهای مقاومت شده است

به گزارش 24 آنلاین، حسین جلالی در جلسه روز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت صحن مجلس در تذکری با بیان اینکه «یکی از نعمت‌های که خدا به ما عنایت کرده، نعمت ولایت، نظام اسلامی و کشور امام زمان است»، اظهار کرد: متاسفانه درک کاملی از ولایت نایب امام زمان بر کشور ایران اسلامی و معرفت و حاکمیت دین نداریم؛ لذا بسیاری از حرف‌ها و کارهای ما به گونه‌ای تضعیف نظام اسلامی است که از محرمات است‌.

وی افزود: متاسفانه در روزهای آخر مجلس اتفاق ناگوار و بدی رخ داد و آن تعطیلی روز شنبه بود که نه تنها کوچکترین تاثیری در اقتصاد ندارد بلکه آسیب‌های جدی فرهنگی، اجتماعی و سیاسی به کشور وارد می‌کند؛ مصوبه تعطیلی روز شنبه موجب انشقاق در جبهه مقاومت و رنجیده خاطر شدن کشورهای مقاومت خصوصا یمنی ها شده است.

این نماینده مجلس عنوان کرد: مصوبه تعطیلی شنبه اتفاق ننگینی بود که در روزهای آخر مجلس رخ داد؛ ضمن عذرخواهی از پیشگاه خداوند متعال و مردم نجیبمان، امیدوارم این مصوبه از سوی شورای نگهبان رد شود.

کدخبر: ۱۴۸۶۱
ارسال نظر