کدخبر: ۱۰۵۶۶

پرونده کوروش کمپانی پنج هزار شاکی دارد

رییس پلیس امنیت اقتصادی فراجا اعلام کرد: تا امروز ۵ نفر از عناصر اصلی «کوروش کمپانی» دستگیر شدند و ۲۵ نفر از سلبریتی‌ها وجوهی که دریافت کرده بودند را بازگرداندند.

پرونده کوروش کمپانی پنج هزار شاکی دارد

به گزارش 24 آنلاین، سردار حسین رحیمی رییس پلیس امنیت اقتصادی فراجا در نشست خبری اظهار کرد: تا امروز ۵ نفر از عناصر اصلی کوروش کمپانی که گردانندگان این شرکت بودند دستگیر شدند و به مردم اعلام شده هر کسی شکایتی دارد به پلیس امنیت مراجعه کنند. بالغ بر ۵ هزار نفر در تهران و استان‌ها شکایت خودشان را اعلام کردند و به مرجع قضائی ارسال شده است.

وی بیان داشت: ۲۵ نفر از سلبریتی‌هایی که با این شرکت همکاری کردند به پلیس احضار شدند و وجوهی که پرداخت کرده بودند بازگردانده شد.

سردار رحیمی گفت: میزان بدهی این شرکت به مردم حدود ۱۸۰ تا ۲۰۰ میلیارد تخمین زده شده و با پیگیری‌هایی که با پلیس اینترپل فراجا و جهانی انجام شد اعلان قرمز این شرکت صادر شد.

سردار رحیمی ادامه داد: در آستانه نوروز پلیس امنیت اقتصادی فراجا نیز قرارگاه امنیت اقتصادی امین را ایجاد کرده است. ما در ایام نوروز تعطیلی نداریم، چرا که مجرمان تعطیلی ندارند و ما یک گام از آنان جلوتر هستیم.

وی ادامه داد: تلاش برای تامین آرامش در بهار طبیعت و بهار قرآن از اولویت‌های پلیس در نوروز پیش‌رو است.

سردار رحیمی گفت: در ۱۱ ماه گذشته سال جاری اقدامات خوبی را انجام داده ایم.در حوزه مبارزه مالیاتی ۲۴۰ پرونده به ارزش تقریبی ۴ همت تشکیل داده ایم و حدود ۳۰۱ نفر را دستگیر کرده ایم .

وی با اشاره به احتکار برخی کالاها گفت: در ۱۱ ماه گذشته ۹۲۲ فقره پرونده احتکار کالا قاچاق اساسی به ارزش تقریبی ۶ همت داشته ایم که مورد بررسی قرار گرفته اند.به کمک سازمان تعزیرات حدود ۹۵۹ نفر در این راستا دستگیر شدند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
کدخبر: ۱۰۵۶۶
ارسال نظر