کدخبر: ۱۳۲۵۷

انتقاد عضو شورای شهر از جذب وابستگان مدیر شهری در شهرداری تهران

یک عضو شورای شهر تهران در جلسه علنی امروز شوا شهر گفت: تذکر شماره ۷۷ بنده در خصوص شفاف نبودن فرایند جذب افراد در مجموعه شهرداری تهران است. برخی افراد از وابستگان مدیر شهری بودند و البته بنده نامی از فردی نبردم و مدیران شهری در خصوص آن در مصاحبه ها صحبت کرده اند.

انتقاد عضو شورای شهر از جذب وابستگان مدیر شهری در شهرداری تهران

به گزارش 24 آنلاین، مهدی اقراریان در دویست و سی و یکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران با تأکید بر جایگاه شوراها در قانون اساسی گفت: امیدواریم شوراها جایگاه خود را پیدا کنند و به وظایف شوراها توجه شود. در سال آخر فعالیت شورا شکل گیری ستاد مدیریت محله به این شکل و وضعیتی که نمایندگان شورا دارند حرف و حدیث های زیادی دارد.

وی افزود: تذکر شماره ۷۷ بنده در خصوص شفاف نبودن فرایند جذب افراد در مجموعه شهرداری تهران است. برخی افراد از وابستگان مدیر شهری بودند و البته بنده نامی از فردی نبردم و مدیران شهری در خصوص آن در مصاحبه ها صحبت کرده اند.

عضو شورای شهر تهران با تأکید بر اینکه گزارشی از شیوه جذب افراد از ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ و ارتباط سببی و نسبی این افراد با مدیران ارشد شهرداری تهران باید ارائه شود، ااظهار کرد: باید گزارش جذب افراد توسط موسسه هادیان شهر و حامیان شهر و شرکت خدمات اداری شهر شفاف شود. کمیته منابع انسانی شورا نیز در این زمینه مکاتباتی داشته که به آن پاسخ داده نشده و اگر پاسخی داده نشود ناچاریم سوال از شهردار را مطرح کنیم. فارغ از اینکه صحن شورا به سوال رأی دهد یا خیر و این سوال منجر به عزل شهردار شود یا خیر، وظیفه داریم به تکالیف خود عمل کنیم.

مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران گفت: هر مسیری به سرانجام نمی رسد و باید اقدامات زیادی انجام داد تا به نتیجه رسید.

منبع: ایسنا
کدخبر: ۱۳۲۵۷
ارسال نظر