کدخبر: ۱۴۰۶۶

آخرین جزئیات از ربوده شدن کودک ۱۸ ماهه تالشی

فرماندهی انتظامی استان گیلان گفت: ۳۶ ساله پس از رویت ماموران قصد فرار داشت که با اقدام به موقع و ضربتی در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر و به مرجع قضائی معرفی شد.

آخرین جزئیات از ربوده شدن کودک ۱۸ ماهه تالشی

به گزارش 24 آنلاین، سردار عزیزالله ملکی امروز ۱۹ اردیبهشت ماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک مورد آدم‌ربایی در شهرستان تالش، بلافاصله ماموران انتظامی به محل اعلامی اعزام شدند.

وی افزود: اکیپی مجرب از کارآگاهان آگاهی شهرستان تالش با حضور در صحنه جرم، بررسی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان گیلان با اشاره به اینکه در بررسی‌های صورت گرفته و با به کارگیری روش‌های نوین و علمی پلیسی هویت آدم ربا مشخص شد، خاطرنشان کرد: پلیس در ادامه تحقیقات خود موفق به شناسایی مخفیگاه آدم ربا در یکی از استان‌های همجوار شد.

این مقام ارشد انتظامی با اعلام اینکه پس از هماهنگی قضائی، اکیپی از ماموران انتظامی شهرستان تالش به مخفیگاه متهم اعزام شدند، تصریح کرد: متهم ۳۶ ساله پس از رویت ماموران قصد فرار داشت که با اقدام به موقع و ضربتی در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر و به مرجع قضائی معرفی شد.

سردار ملکی در پایان با بیان اینکه متهم در اعترافات خود انگیزه آدم ربایی را اختلافات شخصی عنوان کرد و گفت: کودک ۱۸ ماهه در سلامت کامل به آغوش خانواده بازگردانده شد.

منبع: ایسنا
کدخبر: ۱۴۰۶۶
ارسال نظر