کدخبر: ۱۵۴۳

اعلام محدودیت ترافیکی آخر هفته؛ این ۳ مسیر شمال یکطرفه می‌شوند

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های کشور در تعطیلات پایان هفته جاری را تشریح کرد.

اعلام محدودیت ترافیکی آخر هفته؛ این ۳ مسیر شمال یکطرفه می‌شوند

به گزارش پایگاه خبری 24، سرهنگ احمد شیرانی به تشریح محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های کشور در روزهای پایانی هفته پرداخت و گفت: برابر تمهیدات اتخاذ شده از سوی پلیس راهنمایی و رانندگی تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر امروز چهارشنبه تا ساعت شش صبح روز شنبه ۱۱ آذرماه از محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران- سمنان- مشهد و بالعکس ممنوع است. البته تردد موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع است.

وی درباره محدودیت‌های ترافیکی پیش‌بینی شده برای محور کرج- چالوس نیز گفت: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس کماکان ممنوع است. همچنین تردد انواع وسایل نقلیه در صورت پرحجم بودن ترافیک در محور مذکور از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه از مرزن آباد به سمت کرج و تهران ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ همان روز از ابتدای تونل کندوان به سمت مرزن آباد بصورت یکطرفه خواهد بود.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا ادامه داد: همچنین تردد انواع وسایل نقلیه در صورت پرحجم بودن ترافیک در محور چالوس از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز جمعه از آزادراه تهران ـ شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران بصورت یکطرفه خواهد بود.

شیرانی درباره محور هراز نیز گفت: تردد کلیه تریلرها ازمحور هراز کماکان ممنوع است. همچنین تردد کلیه کامیون‌ها وکامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز و همچنین از ساعت شش تا ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه از این محور ممنوع است.

وی درباره محدودیت‌های تردد در محور هراز نیز گفت: برابر پیش‌بینی‌های انجام شده از ساعت ۱۴ تا ۲۲ روز جمعه و در صورت سنگین بودن بار ترافیکی، این محور در مسیر شمال به جنوب به صورت مقطعی یک طرفه خواهد شد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا تاکید کرد: اجرای محدودیت‌های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محورها خواهد بود و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد، با هماهنگی اجرای محدودیت‌ها لغو خواهد شد.

شیرانی در پایان با اعلام شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ و ۱۲۰ از رانندگان و مسافران خواست که پیش از شروع سفر با این دو شماره تماس گرفته و با اطلاع از وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور مناسب‌ترین زمان و مسیر را برای انجام سفر خود انتخاب کنند.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۵۴۳
ارسال نظر