کدخبر: ۱۷۱۰۹

پلیس: از توقف دوبله در اطراف شعب اخذ رأی خودداری کنید

معاون اجتماعی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: شهروندان اگر به هر دلیلی قصد مراجعه با خودروی شخصی به اطراف شعب اخذ رای را دارند، حتما توجه داشته باشند که از پارک دوبله و توقف در محل‌های ممنوع و به طورکلی ارتکاب تخلفات ساکن خودداری کنند.

پلیس: از توقف دوبله در اطراف شعب اخذ رأی خودداری کنید

به گزارش 24 آنلاین، سرهنگ فیروز کشیر امروز جمعه اظهار کرد: پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص روان‌سازی ترافیک و تامین نظم عبور و مرور در اطراف مراکز اخذ رای تمهیدات ویژه دارد که با همراهی شهروندان طبیعتاً این امر تسهیل می‌شود.

او افزود: همچنین تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ امروز از حدود دو ساعت قبل از شروع رسمی رای‌گیری، در اطراف شعب و مراکز پر رفت و آمد اخذ رای مستقر و مشغول روان سازی و مدیریت ترافیک هستند.

سرهنگ کشیر با بیان اینکه اینکه استقرار ماموران تا ساعات پایانی شب و اتمام زمان رای‌گیری ادامه خواهد داشت، گفـت: لازم است شهروندان برای شرکت در انتخابات به نزدیک‌ترین شعبه و مرکز اخذ رای در محل زندگی و کار خود مراجعه کنند.

به گفته او، شهروندان اگر به هر دلیلی قصد مراجعه با خودروی شخصی به اطراف شعب اخذ رای را دارند، حتما توجه داشته باشند که از پارک دوبله و توقف در محل‌های ممنوع و به طورکلی ارتکاب تخلفات ساکن خودداری کنند.

معاون اجتماعی پلیس راهور تهران بزرگ همچنین از همراهی شهروندان تهرانی با پلیس راهور تهران بزرگ در ایجاد شهری منظم و کم تخلف و حادثه به خصوص در اطراف شعب اخذ رای در معابر پایتخت تقدیر کرد.

منبع: ایلنا
کدخبر: ۱۷۱۰۹
ارسال نظر