کدخبر: ۳۵۶

افزایش شمار قربانیان کمپ ترک اعتیاد لنگرود به ۳۴ نفر

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان اعلام کرد: یک نفر دیگر از مصدومان بستری در بیمارستان ولایت رشت امشب جان باخت و آمار فوتی‌های این حادثه به ۳۴ نفر رسید.

افزایش شمار قربانیان کمپ ترک اعتیاد لنگرود به ۳۴ نفر

به گزارش پایگاه خبری 24، محمد جلایی چهارشنبه شب در گفت‌وگویی اظهار کرد: ۲ مصدوم حادثه آتش سوزی در کمپ ترک اعتیاد لنگرود با درجه سوختگی ۶۰ درصدی طی این مدت در آی سی یو به سر می‌بردند که با وجود مراقبت های پزشکی انجام شده با شدت یافتن عوارض یکی از آنان عصر امروز دیگری لحظاتی قبل جان باختند.

وی عنوان کرد: در حال حاضر هشت مصدوم دیگر در بیمارستان ولایت رشت بستری هستند که ۲ نفر از آنان در بخش آی سی یو به سر می برند.

وی گفت: طی روزهای گذشته از ۱۵ مصدوم این حادثه که به بیمارستان ولایت رشت منتقل شده بودند، پنج نفر بعد از دریافت درمان های لازم و بهبود شرایط شان از بیمارستان ترخیص شده اند.

ضمن آنکه اجساد ۳۲ جان باخته روز آتش سوزی، ظرف ۴۸ ساعت پس از حادثه توسط پزشکی قانونی شناسایی و تحویل خانواده ها شد و تدفین آنها در شهرستان های مختلف به انجام رسید.

کمپ ترک اعتیاد "گام اول رهایی " واقع در شهرستان لنگرود حوالی ساعت ۵:۴۵ دقیقه صبح روز جمعه دچار حریق شد و ۳۲ کشته و ۱۷ مجروح در پی داشت که ۲ نفر از مصدومان هم عصر امروز و امشب با تشدید عوارض ناشی از سوختگی جان باختند.

منبع: ایلنا
کدخبر: ۳۵۶
ارسال نظر