کدخبر: ۹۰

دستور رسیدگی ویژه به پرونده آتش‌سوزی مرکز ترک اعتیاد شهرستان لنگرود

دادستان کل کشور در پی آتش‌سوزی در مرکز ترک اعتیاد شهرستان لنگرود و جان باختن و زخمی شدن تعدادی از مددجویان، خطاب به دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان دستور بررسی دقیق و رسیدگی ویژه به پرونده و برخورد قاطع و اثرگذار با عامل یا عاملان و کسانی که در این حادثه قصور، تقصیر و سهل‌انگاری داشته‌اند را صادر کرد.

دستور رسیدگی ویژه به پرونده آتش‌سوزی مرکز ترک اعتیاد شهرستان لنگرود

به گزارش پایگاه خبری 24، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد موحدی آزاد روز جمعه (12 آبانماه) در پیامی ضمن تسلیت به خانواده‌های متوفیان و آرزوی بهبودی هرچه سریعتر مجروحان و مصدومان، با تاکید بر تشکیل سریع پرونده و تکمیل تحقیقات و شناسایی تمامی ابعاد این حادثه تاسف‌برانگیز بر همکاری همه دستگاه‌های متولی و اداره کل پزشکی قانونی استان گیلان در شناسایی اجساد و تحویل به خانواده‌های متوفیان و فراهم آوردن زمینه یک دادرسی سریع و عادلانه تاکید کرد.

وی با بیان اینکه طی شدن روند قضایی در دادسرا و دادگاه در کوتاه‌ترین فاصله زمانی ممکن التیامی بر زخم خانواده‌های متوفیان و مصدومان این حادثه خواهد بود بر برخورد قاطع و اثرگذار با همه کسانی که در این حادثه قصور و تقصیر دارند تاکید کرد.

به گزارش ایرنا ، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان صبح جمعه ۱۲ آبان به ایرنا گفت: وقوع آتش سوزی در یک کمپ ترک اعتیاد در شهرستان لنگرود ۲۶ فوتی و ۱۴ مجروح برجای گذاشت.

محمد جلایی افزود: این حریق ساعت ۵:۴۵ دقیقه صبح امروز در کمپ ترک اعتیاد به نام گام اول رهایی واقع در ابتدای جاده کومله شهرستان لنگرود رخ داد.

منبع: ایرنا
کدخبر: ۹۰
ارسال نظر