کدخبر: ۹۴۲۳

رادان: هیچگونه مشکل امنیتی در هیچ یک از شعب در سراسر کشور وجود نداشته است

فرمانده فراجا گفت: تا این لحظه که در خدمت مردم عزیز برای گزارش هستم، هیچگونه مشکل امنیتی در هیچ یک از شعب در سراسر کشور وجود نداشته و امنیت کامل برقرار است.

رادان: هیچگونه مشکل امنیتی در هیچ یک از شعب در سراسر کشور وجود نداشته است

به گزارش 24 آنلاین، سردار احمدرضا رادان ضمن حضور در پای صندوق رأی مستقر در ستاد فراجا گفت: بحمدالله از اولین دقایق شروع رأی گیری، مردم عزیز در سراسر کشور پای صندوق های رأی آمدند و با شور وصف ناپذیری در حال عمل به تکلیف دینی و ملی خود هستند و تا این لحظه که در خدمت مردم عزیز برای گزارش هستم، هیچگونه مشکل امنیتی در هیچ یک از شعب در سراسر کشور وجود نداشته و امنیت کامل برقرار است.

فرمانده کل انتظامی کشور ادامه داد: این امنیت در حالی رقم خواهد خورد که مشارکت مردم هم بسیار بالا باشد؛ به واقع هرچه این مشارکت بالا باشد امنیت هم بالاتر و بیشتر خواهد بود.

به گفته رادان از اولین دقایق شروع رأی گیری، بیگانگان هم بیکار ننشستند مشخص هست که از این شور بسیار ناراحت هستند و برای شان باورپذیر نیست که این تعداد از مردم با این استقبال برای تصمیم گیری برای نمایندگان‌شان در شعب رأی گیری حاضر شوند.

وی با تشکر از حضور پرشور مردم در انتخابات ۱۱ اسفند گفت: همکاران من در بحث امنیت صندوق ها قطعا تا پایان زمان رأی گیری در شعب هستند و بعد از آن هم وظیفه انتقال صندوق ها و سپس هم ماموریت امنیت مخازن را برعهده دارند. ما تا آخرین لحظاتی که نتایج معلوم شود برای حفظ امنیت و پاسداشت همه آن چیزی که مردم آن را امنیت می نامند در خدمت شان هستیم.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۹۴۲۳
ارسال نظر