کدخبر: ۱۲۰۶۸

امام جمعه اصفهان افزایش قیمت‌ها را به گردن «سرمایه‌داران» انداخت

امام جمعه موقت اصفهان با اشاره به افزایش قیمت کالاهای اساسی گفت: متأسفانه با افزایش قیمت ارز شاهد افزایش قیمت تمامی کالاهای اساسی بودیم، دولت نباید اجازه دهد که برخی سرمایه داران قیمت کالاهای مورد نیاز مردم را افزایش دهند.

امام جمعه اصفهان افزایش قیمت‌ها را به گردن «سرمایه‌داران» انداخت

به گزارش ۲۴ آنلاین، حجت الاسلام مجتبی میردامادی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اصفهان اظهار کرد: سرلشکر زاهدی ناجوانمردانه توسط رژیم صهیونیستی به شهادت رسیدند.

وی ادامه داد: امیدواریم خداوند به ارتش و سپاه ما قدرتی عنایت فرماید که رژیم صهیونیستی را از صفحه روزگار محو کنند، نیروهای مسلح ما آماده و منتظر فرمان هستند و قطعاً با فرمان رهبر معظم انقلاب نیروهای مسلح اسرائیل جنایتکار را نابود خواهند کرد.

امام جمعه موقت اصفهان افزود: متأسفانه در ماه رمضان اقدامی برای امر به معروف و نهی از منکر انجام نگرفت و حرمت ماه مبارک حفظ نشد.

وی با اشاره به افزایش قیمت کالاهای اساسی تاکید کرد: متأسفانه با افزایش قیمت ارز شاهد افزایش قیمت تمامی کالاهای اساسی بودیم، دولت نباید اجازه دهد که برخی سرمایه داران قیمت کالاهای مورد نیاز مردم را افزایش دهند.

حجت‌الاسلام میردامادی با اشاره به سالروز تخریب قبور بقیه ادامه داد: امروز کشورهایی اسلامی مانند لبنان، یمن و عراق در حد توان با رژیم صهیونیستی درحال مقابله هستند، اما برخی از کشورهای مسلمان مانند عربستان سعودی هیچ اقدامی علیه رژیم صهیونیستی انجام ندادند، اینها همان‌هایی هستند که قبور بقیع را با بهانه‌های واهی تخریب کردند، در حالی که پیامبر اکرم (ص) خطاب به حضرت علی فرمودند هرکس قبور ائمه را زیارت کنند ثوابی معادل مناسک حج خواهند داشت.

متأسفانه با افزایش قیمت ارز شاهد افزایش قیمت تمامی کالاهای اساسی بودیم، دولت نباید اجازه دهد که برخی سرمایه داران قیمت کالاهای مورد نیاز مردم را افزایش دهند.

وی با اشاره به روز ارتش تصریح کرد: عده‌ای در ابتدای انقلاب تصمیم بر انحلال ارتش داشتند، اما امام خمینی (ره) ارتشیان را فرزندان ملت ایران دانستند و امروز شاهدیم تنها ارتش الهی در دنیا ارتش مقدس جمهوری اسلامی است.

امام جمعه موقت اصفهان ادامه داد: یکی از عبادات بسیار بزرگ وسیله شدن برای آشتی و صلح است، زیرا اختلاف و دشمنی از گناهان بسیار بزرگ است، در این رابطه مقام معظم رهبری بارها نسبت به ایجاد وحدت و دوری اختلاف توصیه کرده‌اند، زیرا در صورتی که وحدت ایجاد شود پیروزی قطعی است. حضرت علی (ع) در این رابطه فرمودند: ثواب آشتی دادن دو مسلمان از یک سال نماز و روزه بالاتر است.

وی افزود: مومنانی که در یک ماه بر نفس خود غلبه کردید، تقوای الهی پیشه کنید، خداوند در قرآن کریم تاکید می‌کند از خدا بترسید و از گمان بد، تجسس در امور شخصی افراد و غیبت بپرهیزید. همچنین باید توجه داشت که آبروی مؤمنان را حفظ کنیم.

منبع: اصلاحات نیوز
کدخبر: ۱۲۰۶۸
ارسال نظر