کدخبر: ۱۲۲۲۷

فرار رو به جلوی نتانیاهو در واکنش به پاسخ ایران

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی برای روحیه‌دادن به صهیونیست‌های وحشت زده و جلوگیری از مهاجرت آنها از سرزمین‌های اشغالی، مدعی شد پدافند هوایی این رژیم، عملیات ایران را دفع‌کرده‌است.

فرار رو به جلوی نتانیاهو در واکنش به پاسخ ایران

به گزارش 24 آنلاین، «بنیامین نتانیاهو» طی پیامی در صفحه شخصی خود در ایکس(توئیتر سابق) نوشت: ما (عملیات موشکی و پهپادی ایران) را رهگیری و دفع کردیم. ما پیروز خواهیم شد.

سخنگوی ارتش رژیم اسرائیل صبح امروز یکشنبه گفت: ایران شب گذشته بیش از ۳۰۰ موشک بالستیک و پهپاد و موشک کروز شلیک کرد.

براساس گزارش رسانه های رژیم صهیونیستی، مهاجرت معکوس از سرزمین های اشغالی به کشورهای دیگر، از زمان عملیات طوفان الاقصی در هفت اکتبر(۱۵ مهرماه) تشدید شده است.

صهیونیست های مقیم سرزمین های اشغالی که با وعده زندگی بهتر، از کشورهای دیگر به سرزمین های اشغالی فلسطین کوچانده شده اند اکثرا دارای تابعیت دوگانه هستند و ناامن شدن سرزمین های اشغالی می تواند به بازگشت آنها به کشورهایشان منجر شود.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شنبه شب با صدور اطلاعیه‌ای از شلیک ده‌ها فروند پهپاد و موشک به سمت سرزمین‌های اشغالی و مواضع رژیم صهیونیستی خبر داد.

در اطلاعیه سپاه آمده است: در پاسخ به جنایت‌های متعدد رژیم صهیونیستی از جمله حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق و شهادت جمعی از فرماندهان و مستشاران نظامی کشورمان در سوریه، نیروی هوافضای سپاه، اهداف معینی در داخل سرزمین‌های اشغالی را با شلیک ده‌ها فروند موشک و پهپاد مورد اصابت قرار داد.

نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل نیز اعلام کرد: اقدام نظامی ایران بر اساس بند ۵۱ منشور سازمان ملل متحد در خصوص دفاع مشروع در پاسخ به تجاوزات رژیم صهیونیستی به اماکن دیپلماتیک کشورمان در دمشق بود.

منبع: ایرنا
کدخبر: ۱۲۲۲۷
ارسال نظر