کدخبر: ۱۲۳۵۸

پیشنهاد جواد امام برای پیشگیری از اقدامات احتمالی اسرائیل

دبیرکل حزب مجمع ایثارگران نوشت: پاسخ تنبیهی ایران به اسرائیل که برآمده از حق دفاع مشروع بود، لذا لازم است به فاز دیپلماسی فعال و استفاده از تمامی ظرفیت‌های حقوقی و بین‌المللی ورود کنیم تا از اقدامات احتمالی اسرائیل پیشگیری به‌عمل آوریم.

پیشنهاد جواد امام برای پیشگیری از اقدامات احتمالی اسرائیل

به گزارش 24 آنلاین، جواد امام در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: «پاسخ تنبیهی ایران به اسرائیل که برآمده از حق دفاع مشروع بود، به رغم بازدارندگی هوایی دولت های امریکا، بریتانیا، فرانسه و… ، هیمنه نظامی و پدافندی اسرائیل و همچنین قدرت‌نمایی بلامنازع این رژیم اشغال‌گر و کودک‌کش را به چالش کشید.

همانطور که قبلاً نیز اعلام شد از این پس بی‌تردید راه مقابله با رفتارهای جنون‌آمیز مقامات این رژیم، ایجاد همبستگی ملی در داخل، و استفاده حداکثری از ظرفیت‌های دیپلماتیک و چانه‌زنی مضاعف در مجامع بین‌المللی و بسیج افکار عمومی است.

لذا لازم است به فاز دیپلماسی فعال و استفاده از تمامی ظرفیت‌های حقوقی و بین‌المللی ورود کنیم تا از اقدامات احتمالی اسرائیل پیشگیری به‌عمل آوریم.»

 

اسرائیل به دنبال حمله به ایران نیست /پیشنهاد جواد امام برای پیشگیری از اقدامات احتمالی اسرائیل /گوشمالی رژیم صهیونیستی لازم بود

 

کدخبر: ۱۲۳۵۸
ارسال نظر