کدخبر: ۱۴۱۹۳

احتمال تمدید زمان انتخابات تا ساعت ۲۱

استاندار تهران در خصوص احتمال تمدید ساعت برگزاری انتخابات، گفت: معمولاً ساعت برگزاری انتخابات قابل تمدید است، انتخابات امروز به طور طبیعی تا ساعت ۱۸ ادامه دارد، اما بر حسب حضور مردم پای صندوق‌ها و تصمیم وزیر کشور ممکن است، زمان انتخابات تا ساعت ۲۱ تمدید شود.

احتمال تمدید زمان انتخابات تا ساعت ۲۱

به گزارش 24 آنلاین، علیرضا فخاری عصر جمعه و در حاشیه برگزاری انتخابات در استان تهران در جمع خبرنگاران گفت: امروز علاوه بر اینکه شاهد انتخاب مردم در حوزه گزینش نمایندگان هستیم، تحول در نظام انتخابات را نیز تجربه می‌کنیم.

وی با بیان اینکه این تحول در اعلام نتیجه انتخابات نیز قابل مشاهده است، گفت: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته مقرر شد، ظرف دو ساعت از آخرین زمان پایان رأی گیری نتیجه انتخابات را به ستاد انتخابات وزارت کشور اعلام کنیم و مردم نیز از طریق وزارت کشور نتیجه زحمات خود را بشنوند و ببینند.

استاندار تهران در خصوص احتمال تمدید ساعت برگزاری انتخابات، عنوان کرد: معمولاً ساعت برگزاری انتخابات قابل تمدید است، انتخابات امروز به طور طبیعی تا ساعت ۱۸ ادامه دارد، اما بر حسب حضور مردم پای صندوق‌ها و تصمیم وزیر کشور ممکن است، زمان انتخابات تا ساعت ۲۱ تمدید شود.

وی گفت: در صورت لزوم بر تمدید بیشتر با هماهنگی شورای نگهبان، زمان انتخابات تا ساعت ۱۲ شب هم قابل تمدید خواهد بود.

فخاری در خصوص برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک نیز بیان کرد: انتخابات در سه شهرستان ورامین، پیشوا و قرچک نیز به صورت دستی در حال اجرا است.

نماینده عالی دولت در استان تهران گفت: بر همین اساس احتمالاً نتایج انتخابات در حوزه انتخابیه ورامین با تأخیر در شمارش آرا فردا یا پس فردا اعلام خواهد شد.

 

منبع: مهر
کدخبر: ۱۴۱۹۳
ارسال نظر