کدخبر: ۱۴۸۱۵

دولت عزمی برای رفع تذکرات مراجع ندارد

نماینده بستان آباد در مجلس گفت: اینکه چقدر دولت‌ها به تذکرات مراجع توجه دارند و در جهت رفع آن‌ها بر می‌آیند، مسأله مهمی است. سابقه نشان داده که دولت فعلی یا توانمندی پایینی دارد، یا عزمی برای این کار وجود ندارد و یا از سوی دیگر مسیر متفاوتی را برنامه ریزی کردند؛ لذا امور، در جهت حل مشکلات مردم پیش نمی‌رود.

دولت عزمی برای رفع تذکرات مراجع ندارد

ب گزارش 24 آنلاین، غلامرضا نوری قزلجه در خصوص توصیه‌های مراجع عظام تقلید به رئیس دولت سیزدهم گفت: مراجع، محل رجوع مردم هستند لذا با واقعیت‌های جامعه آشنا هستند و توصیه‌هایی هم که در حوزه‌های مختلف خصوصا مسایل معیشتی مردم داشتند، کاملا درست و برگرفته از ارتباطات مردمی است.

وی افزود: اما اینکه چقدر دولت‌ها به این تذکرات توجه دارند و در جهت رفع آن‌ها بر می‌آیند، مسأله مهمی است. سابقه نشان داده که دولت فعلی یا توانمندی پایینی دارد، یا عزمی برای این کار وجود ندارد و یا از سوی دیگر مسیر متفاوتی را برنامه ریزی کردند؛ لذا امور، در جهت حل مشکلات مردم پیش نمی‌رود.

نوری قزلجه بیان کرد: عدم رضایت مردم از عملکرد دولت، هر روز افزایش می‌یابد و بازتاب آن را در مجلس هم می‌توانیم ببینیم حتی مراجعی که همواره ملاحظاتی داشتند، اما به دلیل وضعیت موجود مردم، به دنبال این هستند که مسایل مهم جامعه را به مسوولین منتقل کنند؛ بنابراین امیدواریم دولت برای حل این مشکلات تلاش مضاعفی را داشته باشد.

نوری قزلجه نماینده بستان آباد در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه نیاز است دولت اصلاحات لازم را در حوزه مدیریتی انجام دهد، گفت: دولت باید از مدیران با تجربه استفاده کند. زیرا آنچه برای مردم مهم می‌باشد، نتایج شعارهایی است که دولت می‌داد. مردم سال بعد قطعا به دنبال این خواهند بود تا بدانند تورم، نرخ ارز و رشد اقتصادی در چه وضعیتی قرار دارد و به دنبال این نیستند که ببینند افرادی که در مناصب مختلف انتخاب شدند در چه سنی قرار داشتند و از کدام طیف بودند بلکه نتیجه عملکرد آن‌ها مهم است.

وی خاطرنشان کرد: مجلس باید کارهای نظارتی را در اولویت قرار دهد؛ مشکلاتی که در حوزه‌های مختلف خصوصا در مباحث معیشتی و سفره مردم داریم، بیشتر به دلیل عدم اجرای صحیح قوانین است که به کشور آسیب می‌زند.

منبع: شفقنا
کدخبر: ۱۴۸۱۵
ارسال نظر