کدخبر: ۱۴۸۲۹

سلامی: هدف از وعده صادق ضربه زدن به دو نقطه با تعداد محدودی پهپاد و موشک بود

فرمانده کل سپاه گفت: هدف از عملیات وعده صادق ضربه زدن به دو نقطه با تعداد محدودی پهپاد و موشک برای تنبیه یک رژیم خشن و بی عقل بود که چیزی جز منطق قدرت نمی‌فهمد.

سلامی: هدف از وعده صادق ضربه زدن به دو نقطه با تعداد محدودی پهپاد و موشک بود

به گزارش 24 آنلاین، سردار سرلشکر حسین سلامی طی سخنانی در مراسم اختتامیه جام رسانه‌ای امید اظهار داشت: آرایش جنگی حق و باطل در بعد رسانه‌ای کاملاً واقعی، پیوسته و شبانه‌روزی است.

وی افزود: ما قدر رسانه‌ها را می‌دانیم چراکه آن چیزی که قادر است اقدامات در سطح تاکتیکی را به یک واقعیت در سطح راهبردی تبدیل کند رسانه‌ها هستند و شاید حقیقی‌ترین مصداق این موضع همین عملیات وعده صادق باشد.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه عملیات وعده صادق از دید ما یک عملیات محدود بود، عنوان کرد: در دید ما، هدف از این عملیات ضربه زدن به دو نقطه با تعداد محدودی پهپاد و موشک برای تنبیه یک رژیم خشن و بی عقل بود که چیزی جز منطق قدرت نمی‌فهمد.

سردار سلامی اسرائیل را سرپل سیاسی برای تنطیم سیاست‌های آمریکا در منطقه جهان اسلام دانست و عنوان کرد: ما باید قلب سیاسی استکبار و نقطه‌ای که به عنوان منفعت حیاتی آمریکا تلقی می‌شود را نشانه می‌گرفتیم. رژیم صهیونیستی موجودی موزی، خشن و مولد ناامنی است که ارمغان آن آوارگی، جنگ، محو ارزشهای انسانی و عاطفه‌هاست. ما باید به این نقطه حمله می‌کردیم.

منبع: تسنیم
کدخبر: ۱۴۸۲۹
ارسال نظر