کدخبر: ۱۵۰۵۴

هواپیمای حامل پیکرهای رئیس جمهور و سایر شهدای خدمت وارد تهران شد

هواپیمای حامل پیکر شهدای سانحه سقوط بالگرد سید ابراهیم رئیسی دقایقی قبل وارد فرودگاه مهرآباد شد اعضای هیات دولت به استقبال پیکرهای رئیس جمهور و سایر شهدا رفتند.

هواپیمای حامل پیکرهای رئیس جمهور و سایر شهدای خدمت وارد تهران شد

به گزارش 24 آنلاین، هواپیمای حامل پیکر شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی و جمعی از همراهان وی که در سانحه سقوط بالگرد بازگشت از مراسم افتتاح سد قیزقلعه‌سی به شهادت رسیده بودند، دقایقی قبل وارد فوردگاه مهرآباد شد و اعضای هیات دولت به استقبال رئیس جمهور و شهدا رفتند.

یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه بود که آیت الله رئیسی در سفری استانی به آذربایجان شرقی برای حضور در مراسم افتتاح سد مرزی قیزقلعه‌سی همراه با همتای آذربایجانی خود به شمال این استان در نزدیکی مرز همسایه شمال غربی کشورمان سفر کرده بود که در بازگشت به تبریز، بالگرد حامل رئیس جمهور، وزیر امور خارجه، امام جمعه تبریز، استاندار آذربایجان شرقی، تیم محافظت و کروی پروازی دچار سانحه شد و سقوط کرد که در اثر این سانحه، همه مسافران این پرواز به شهادت رسیدند و آخرین سفر استانی آیت الله رئیسی، نیمه‌تمام باقی ماند.

صبح امروز نیز مردم تبریز در مراسم وداع با پیکر آیت الله رئیسی و دیگر شهدای این سانحه حضور یافتند و به گفته پزشکیان نماینده مردم تبریز در مجلس، چنین تشییع پیکری در استان آذربایجان شرقی بی سابقه بوده است.

منبع: ایرنا
کدخبر: ۱۵۰۵۴
ارسال نظر