کدخبر: ۱۵۰۸۲

اسماعیلی: دولتمردان بعدی مسیر شهید آیت‌الله رییسی را ادامه دهند

رئیس دفتر رئیس جمهور در پاسخ به این سوال که کابینه بعدی همین مسیر را ادامه می‌دهد،‌ گفت: باید ادامه دهد؛ ادامه می‌دهد اصلا سوال نیست بلکه مردم در موقع انتخاب باید شرط کنند و عهد بگیرند از دولتمردان بعدی که مسیر شهید آیت‌الله رییسی را ادامه دهند و این حضور این پیام را به دولتمردان بعدی کشور منتقل کرد چه برای ما که در این ۴۵ روز باقی مانده عهده دار مسئولیت هستیم و چه دولتمردان بعدی راه روشن شد.

اسماعیلی: دولتمردان بعدی مسیر شهید آیت‌الله رییسی را ادامه دهند

به گزارش 24 آنلاین، غلامحسین اسماعیلی درحاشیه مراسم تشییع پیکر شهدای خدمت در جمع خبرنگاران گفت: ما نه تنها در این ۴۵ روز کم نخواهیم گذاشت بلکه تلاش می‌کنیم در این ۴۵ روز کار ۴۵۰ روز را انجام دهیم.

وی ادامه داد: ما از شهید آیت‌الله رییسی آموختیم که خسته نشویم و پای به پای ایشان دویدیم ایشان خسته نشدند و ما هم خسته نشدیم. امروز با دلی داغدار اما با امید به آینده کار را ادامه خواهیم داد و همزمان انتخابات دور بعد ریاست جمهوری را برگزار خواهیم کرد و ادامه مسیر را به کسی خواهیم سپرد.

به گفته وی مساله تیم فنی بحث و فنی بالگرد در حال بررسی هستند.

وی درباره امیرعبداللهیان گفت: امیرعبداللهیان از معدود دیپلمات‌های مجاهدی بود که میدان و دیپلماسی را در هم ادغام کرد و جهادی که در میدان بود به دیپلماسی نیز برد او یک دیپلمات مجاهد بود. آنچه را که ما در جهاد، در میدان نبرد در دوران دفاع مقدس و در دوران دفاع از حریم و حرم و میادین مختلف نبرد با دشمن داشتیم ایشان این نبرد را به احسن وجه در سخت‌ترین شرایط در میدان دیپلماسی انجام داد.

رییس دفتر رییس جمهور تصریح کرد: او به یک الگو برای حوزه دیپلماسی بین‌المللی نه تنها برای ایران بلکه جهان تبدیل شد. از این به بعد اگر بخواهیم یک دیپلمات الگو برای جهان بشریت معرفی کنیم او شهید حسین امیرعبدالهیان است.

وی ادامه داد: شهید امیرعبداللهیان به لحاظ مجاهدتی که انجام داد از روز اول به ویژه بعد از نبرد غزه و ظلمی که در غزه شد و بعد از آن هم تحقق وعده صادق در حوزه دیپلماسی سنگ تمام گذاشت و یک مکتب جدید دیپلماسی در حوزه روابط بین‌المللی را ایجاد کرد.

اسماعیلی در پاسخ به این سوال که کابینه بعدی همین مسیر را ادامه می‌دهد،‌ گفت: باید ادامه دهد؛ ادامه می‌دهد اصلا سوال نیست بلکه مردم در موقع انتخاب باید شرط کنند و عهد بگیرند از دولتمردان بعدی که مسیر شهید آیت‌الله رییسی را ادامه دهند و این حضور این پیام را به دولتمردان بعدی کشور منتقل کرد چه برای ما که در این ۴۵ روز باقی مانده عهده دار مسئولیت هستیم و چه دولتمردان بعدی راه روشن شد.

منبع: ایلنا
کدخبر: ۱۵۰۸۲
ارسال نظر