کدخبر: ۱۵۵۱۵

دیدار وزیرخارجه عمان با خانواده شهید امیرعبداللهیان

«بدر بن حمد الوسعیدی»، وزیر امور خارجه سلطنت عمان عصر دوشنبه با حضور در منزل «حسین امیرعبداللهیان«، وزیر شهید امور خارجه، مراتب تسلیت، همدردی و همبستگی خود را به خانواده وزیر فقید امور خارجه کشورمان ابلاغ کرد و ضمن قرائت فاتحه، برای این شهید طلب رحمت و مغفرت نمود.

دیدار وزیرخارجه عمان با خانواده شهید امیرعبداللهیان

به گزارش 24 آنلاین، البوسعیدی در این دیدار با اشاره به ویژگی‌های برجسته شخصیتی شهید امیرعبداللهیان، گفت: شهید نقش بزرگی را ایفا می‌کردند و با یکدیگر برای تعمیق روابط دوجانبه تلاش داشتیم و در این تعامل، ایشان را فردی با اخلاق، شنونده و بسیار حکیم در مسائل مختلف دیدیم.

همسر شهید امیرعبداللهیان نیز در این دیدار از حضور وزیر امور خارجه سلطنت عمان تشکر کرد و وزیر فقید امور خارجه کشورمان را علاقه‌مند به توسعه روابط میان جمهوری اسلامی ایران و سلطنت عمان دانست.

عزت‌الله ضرعامی، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی نیز در این دیدار حضور داشت.

دیدار وزیرخارجه عمان با خانواده شهید امیرعبداللهیان

وزیر خارجه عمان روز دوشنبه برای همدردی با ملت و دولت ایران در پی شهادت سید ابراهیم رئیسی و حسین امیرعبداللهیان و همراهانشان در سانحه سقوط بالگرد و همچنین دیدار و رایزنی با مقامات ارشد جمهوری اسلامی ایران به تهران سفر کرد.

او در جریان این سفر بعد از دیدار با علی باقری سرپرست وزارت امور خارجه و محمد مخبر سرپرست ریاست جمهوری به منزل شهید حسین امیرعبداللهیان رفت و با خانواده وی دیدار کرد.

کدخبر: ۱۵۵۱۵
ارسال نظر