کدخبر: ۱۵۶۷۲

فارس: اصلاح‌طلبان با کاندیدای صرفاً اصلاح‌طلب در انتخابات شرکت می‌کنند

فارس از قول یک عضو جبهه اصلاحات نوشت: یکی از موارد مهم این راهبرد حضور جبهه اصلاحات به صورت مشروط در انتخابات ذکر شده به طوری که جبهه اصلاحات با کاندیدای اختصاصی صرفاً اصلاح طلب در صورت تایید شورای نگهبان در انتخابات حضور پر رنگ خواهد داشت.

فارس: اصلاح‌طلبان با کاندیدای صرفاً اصلاح‌طلب در انتخابات شرکت می‌کنند

به گزارش 24 آنلاین، شامگاه امشب چهارشنبه نهم خردادماه جلسه انتخاباتی جبهه اصلاحات با حضور اکثریت اعضا به صورت آنلاین برگزار شد.

یک عضو جبهه اصلاحات که در این جلسه حضور داشته در رابطه با جزئیات این جلسه خاطرنشان کرد: در یک جلسه طولانی پنج ساعته راهبرد انتخاباتی جبهه اصلاحات برای انتخابات ریاست جمهوری پیش رو با نظر اکثریت اعضا به تصویب رسید.

وی افزود: یکی از موارد مهم این راهبرد حضور جبهه اصلاحات به صورت مشروط در انتخابات ذکر شده به طوری که جبهه اصلاحات با کاندیدای اختصاصی صرفاً اصلاح طلب در صورت تایید شورای نگهبان در انتخابات حضور پر رنگ خواهد داشت.ا

این عضو جبهه اصلاحات در پایان گفت: قرار بر این است نامزد های مد نظر جبهه اصلاحات قبل از اعلام نظر نهایی شورای نگهبان مشخص شوند به صورتی که کاندیداهایی که دو سوم آرای اعضای جبهه اصلاحات را کسب کنند، جزو نامزد های نهایی جبهه اصلاحات قرار خواهند گرفت.

منبع: فارس
کدخبر: ۱۵۶۷۲
ارسال نظر