کدخبر: ۱۵۸۵۶

صادقی: به مردم تعهد می‌دهم که همواره صدای شما در حاکمیت باشم

نماینده مجلس دهم گفت: من به زنان، مردان، جوانان و همه آحاد ملت تعهد می دهم که همواره صدای شما در حاکمیت باشم. شعار محوری من توسعه پایدار و متوازن بر محور علم، تولید ملی و عدالت است.

صادقی: به مردم تعهد می‌دهم که همواره صدای شما در حاکمیت باشم

به گزارش 24 آنلاین، محمود صادقی پس از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران گفت: ایران سرزمین فرصت ها و منابع کم نظیری است. فرصت هایی که می تواند با مدیریت صحیح هر کشوری را به ملتی توسعه یافته و عزتمند تبدیل کند اما کشور ما در حال حاضر با چالش ها و بحران های متعددی رو به روی است که این چالش ها عمدتاً ریشه در نظام حکمرانی دارند نه تنها فرصت های پیشرفت را از بین برده بلکه باعث ناکامی و نا امیدی ملت ایران در رسیدن به آرمان های متعالی انقلاب اسلامی شده است.

او ادامه داد: ریشه این مشکلات به طور خلاصه در روی گردانی نظام تصمیم گیری های اساسی کشور از دانش و خرد، پشت کردن به تولید ملی و بی توجهی به عدالت است که این کج کارکردی و سیاست های نادرست منجر به شکل گیری و ریشه دواندن یک سیستم رانتی و ویژه خوار در کشور شده که منافع خود را در حذف و ستیز دنبال می کند و نیروهای انسانی دانا و دانشمند و کار بلد را به حاشیه رانده و سرمایه های کشور را فراری داده است.

وی افزود: اما با وجود این چالش ها هنوز روزنه های امید به آینده وجود دارد که تجربه نشان داده هرگاه فرصتی برای مشارکت مردم و استفاده از ظرفیت های عظیم انسانی داخلی فراهم شده شاهد توسعه امید و پیشرفت کشور بوده ایم.

صادقی همچنین تصریح کرد: به دلیل آگاهی از محدودیت های موجود تصمیم به شرکت در اتخابات ریاست جمهوری پیش رو گرفته ام .

نماینده ادوار مجلس گفت: رییس جمهور بعد از رهبری عالی ترین مقام رسمی کشور است و مسئولیت اجرای قانون اساسی و ریاست قوه مجریه را در اموری که مستقیماً برعهده رهبری است بر عهده دارد که با تکیه بر اراده ملی می تواند با همگرایی و هم افزایی سایر قوا زمینه را برای اصلاح سیاست ها و رویکردها فراهم کند.

وی ادامه داد: پیش نیاز اصلاح همه سیاست ها توجه به کرامت انسانی آحاد مردم، پاسداشت حقوق آزادی های اساسی و احترام به حقوق برابر مردم ایران اعم زن و مردم و از هر قوم و نژاد و به رسمیت شناختن حاکمیت قانون و حق حاکمیت ملی و مشارکت آحاد مردم به همه تنوع ها در سرنوشت سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی کشور است. من در این مسیر با شما مردم پیمان می بندم که در تمام فراز و فرودها در کنار شما همچون گذشته در کنار شما باشم.

صادقی همچنین خاطرنشان کرد: من به زنان، مردان، جوانان و همه آحاد ملت تعهد می دهم که همواره صدای شما در حاکمیت باشم. شعار محوری من توسعه پایدار و متوازن بر محور علم، تولید ملی و عدالت است. راه حل اساسی مشکلات کشور تغییر ریل بنیادی و بهره گیری از دانش و خرد کارشناسی، تقویت بنیه تولید ملی و رفع تبعیض و عدالت است. من بر آن هستم تا علی رغم همه محدودیت های موجود با تاکید بر اراده مردم زمینه را برای آشتی ملی فراهم کنم.

کدخبر: ۱۵۸۵۶
ارسال نظر