کدخبر: ۱۶۱۱۹

سلامی: اسرائیلی‌ها احساس می‌کنند بین مرگ و حیات قرار دارند

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: رهبر عزیز و عظیم الشأن انقلاب اسلامی با همان آرمان اولیه انقلاب برای آزادی قدس شریف، نهضت‌های آزادی‌بخش فلسطین را حمایت کرده‌اند و الحمدلله شرایط امروز به گونه‌ای شده که اسرائیلی‌ها احساس می‌کنند بین مرگ و حیات قرار دارند.

سلامی: اسرائیلی‌ها احساس می‌کنند بین مرگ و حیات قرار دارند

به گزارش 24 آنلاین، سردار حسین سلامی در خصوص نسبت عملیات طوفان الاقصی و وعده صادق با منطق امام خمینی(س)، اظهار داشت: از دید حضرت امام، فلسطین پاره تن اسلام است؛ و موضوع محوری و وحدت‌بخش جهان اسلام است. بنابراین هر قدمی برای آزادی ملت فلسطین از اسارت و محاصره رژیم صهیونیستی یک جهاد بزرگ در دنیای اسلام تلقی می‌شود.

وی افزود: به فضل الهی رهبر عزیز و عظیم الشأن انقلاب اسلامی با همان آرمان اولیه انقلاب برای آزادی قدس شریف، نهضت‌های آزادی‌بخش فلسطین را حمایت کرده‌اند و الحمدلله شرایط امروز به گونه‌ای شده که اسرائیلی‌ها احساس می‌کنند بین مرگ و حیات قرار دارند و این فشارهای سنگینی که روی فلسطینی‌ها وارد می‌کنند، برای دفاع از موجودیتی است که واقعا به خطر افتاده است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه این راه ادامه دارد، تصریح کرد: مسلمانان آگاه شده‌اند و حتی غیر مسلمانان امروز نسبت به واقعیت فلسطین و ظلمی که از طرف آمریکا و اسرائیل بر آنها می‌رود، آگاه شده‌اند و وقتی ملت‌ها آگاه شوند، تحولات سیاسی عظیمی در جهان اتفاق خواهد افتاد. ما افق فلسطین را کاملا روشن می‌بینیم و به آینده فلسطین و قدس امیدوار هستیم.

منبع: جماران
کدخبر: ۱۶۱۱۹
ارسال نظر