کدخبر: ۱۶۳۴

هشدار صریح فرمانده کل سپاه به آمریکا

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد که با ام‌الفساد آمریکا و همه ‌رژیم‌های صهیونیستی می‌جنگیم، با هر کسی که بخواهد بزرگی و عزم‌ ملت ما را تحت‌الشعاع قرار دهد خواهیم جنگید.

هشدار صریح فرمانده کل سپاه به آمریکا

به گزارش پایگاه خبری 24، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی صبح امروز پنجشنبه در آیین افتتاح پروژه‌های عمرانی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین ضمن اشاره به رشادت و فداکاری‌های پیشکسوتان دفاع مقدس ‌اظهار کرد: شما پیشکسوتان ۸ سال دفاع مقدس، از ارزش‌ها و احکام الهی و آرمان‌های بلند یک انقلاب دفاع کردید و نگذاشتید دشمن در این کشور پا گذاشته و جایی داشته باشد.

وی افزود: ‌امام علی(ع) می فرماید "اگر دشمنی در عمق سر زمین یک ملتی قدم بگذارد آن ملت ذلیل می‌شود"‌ اما شما جان برکفان هرگز این اجازه را ندادید.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری در دیدار با بسیجیان این چنین تصریح کرد: این بسیجیان عزیز وقتی در مناطق مختلف به مردم خدمت می‌کنند از کسی شناسنامه نمی‌گیرند، نمی‌پرسند انقلابی هستید یا غیرانقلابی؟ این خاصیت بسیج است که مثل خورشید گرمابخش و مثل باران بر روی همه می‌بارد. این خدماتی که در حوزه‌های مختلف ارائه می‌شود یک وظیفه است ما هر چه داریم از برکت این ملت است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یادآورشد: با ام‌الفساد آمریکا و همه ‌رژیم‌های صهیونیستی می‌جنگیم، با هر کسی که بخواهد بزرگی و عزم‌ ملت ما را تحت‌الشعاع قرار دهد خواهیم جنگید.

وی در ادامه عنوان کرد: با جنگ اقتصادی و محرومیت هم می‌جنگیم و با احساس دینی، برادری و ایثار این کشور را خواهیم ساخت. این کشور به برکت قلب های بزرگ ساخته می شود، ایمان عمیق قلبی و احساس عمیق برادری سرمایه‌های اصلی ما برای رسیدن به افق های بلند انقلاب اسلامی است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پایان تاکید کرد: صمیمانه از آحاد برادران و خواهران بسیجی که با خدمت به مردم در مناطق محروم،روح امید را زنده کردند سپاسگذارم

منبع: تسنیم
کدخبر: ۱۶۳۴
ارسال نظر