کدخبر: ۱۶۴۹۸

چمران: ساخت هتل ولنجک نیاز به مجوز و مصوبه شورای شهر ندارد

رئیس شوای شهر تهران گفت: هتل ولنجک در ۳۰ طبقه پیش بینی شده و زمین به شرطی که هتل ساخته شود، ارائه شده است و مالک اجازه ندارد کاربری دیگری ایجاد کند. ساخت این هتل نیاز به مجوز و مصوبه شورای شهر ندارد.

چمران: ساخت هتل ولنجک نیاز به مجوز و مصوبه شورای شهر ندارد

به گزارش 24 آنلاین، مهدی چمران در حاشیه جلسه ۲۴۴ شورای شهر در جمع خبرنگاران افزود: اگر وزارت نفت به دلیل تفاوت قیمت سوخت به رانندگان تاکسی کمک نکند آنان با مشکل مواجه می‌شوند. همواره بر مشکل رانندگان تاکسی تاکید داشته‌ام و امید است زودتر عملیاتی شود.

رییس شورای اسلامی شهر تهران درباره پلاک تاکسی‌های برقی هم گفت: منتظر پلاک کردن تاکسی‌های برقی هستیم تا در اختیار رانندگان قرار گیرند.

چمران با بیان اینکه پرونده هتل ولنجک در کمیسیون ماده پنج بررسی شده است، گفت: این موضوع در شورای عالی معماری و شهرسازی مطرح خواهد شد. این هتل در ۳۰ طبقه پیش بینی شده و زمین به شرطی که هتل ساخته شود، ارائه شده است و مالک اجازه ندارد کاربری دیگری ایجاد کند.

وی تاکید کرد: ساخت این هتل نیاز به مجوز و مصوبه شورای شهر ندارد.

رییس شورای اسلامی شهر تهران درباره برگزاری رویدادهای متعدد در نمایشگاه بین المللی هم گفت: پیگیر این موضوع هستیم اما آسیب کشمکش مالی و درآمدی به مردم می‌رسد. رسانه‌ها ناراحتی مردم را از حواشی این نمایشگاه مطرح کردند.

چمران تاکید کرد: پلیس راهور هم با برگزاری نمایشگاهها در محل دائمی نمایشگاه بین المللی مخالف است شورا هم مخالفت خود را اعلام کرده است.

وی تاکید کرد: همه باید برای انتقال نمایشگاه با یکدیگر همکاری داشته باشیم؛ اگر چه از سال ۸۳ درگیر این موضوع هستیم.

رییس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه همه دستگاه‌های ذی ربط باید با یکدیگر همکاری داشته باشند افزود: بحث قدرت نیست بحث عدم همکاری است اگر شهرداری نخواهد همکاری کند نظایر این موضوعات زیاد است.

وی درباره برگزاری نمایشگاه خودرو هم در محل دایمی نمایشگاه بین المللی گفت: تلاش می‌کنیم ابن نمایشگاه خودرو در این محل برگزار نشود.

چمران در ادامه گفت: در جلسه امروز شورا دو لایحه یکی درباره کیوسک عرضه گل و گیاه و مطبوعات و دیگری درباره اصلاح مصوبه کمک به آسیب دیدگان سیستان و بلوچستان که نیاز به اصلاح اجرایی دارد بررسی خواهد شد.

وی گفت: در ادامه نشست امروز یک مورد حسابرسی و موضوع باغات رسیدگی می‌شود.

منبع: ایرنا
کدخبر: ۱۶۴۹۸
ارسال نظر