کدخبر: ۱۶۶۱۱

نیروی دریایی ارتش به پهپادهای پیشرفته دست یافته است

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: نیروی دریایی ارتش در حوزه پهپادی، به پهپادهای پیشرفته دست یافته که این موضوع ارتقای توان رزم نیروی دریایی در حوزه پهپادی را افزایش داده است.

نیروی دریایی ارتش به پهپادهای پیشرفته دست یافته است

به گزارش 24 آنلاین، امیر دریادار شهرام ایرانی در مرکز آماد و پشتیبانی این نیرو در سیرجان گفت: ما در حوزه‍های عملیاتی پیشرفت‍های خوبی را در نیروی دریایی داشته‌ایم و در حوزه‌های عملیاتی الحاق‍هایی را در پیش داریم که همچنان ما را در نقطه اقتدار و پیشرفت نگه خواهد داشت.

امیر دریادار ایرانی با بیان اینکه به زودی شاهد الحاق‌هایی در حوزه دریایی خواهیم بود و حضور موثر در همه اقیانوس‌ها نیز در دستور و الولویت کار ما قرار دارد، تاکید کرد: موفقیت‌های ما موفقیت‌های مردم و کشور است؛ چرا که نیروی دریایی ویترین کشور در صحنه بین‌المللی است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش ادامه داد: نیروی دریایی ارتش در حوزه پهپادی، به پهپادهای پیشرفته دست یافته که این موضوع ارتقای توان رزم نیروی دریایی در حوزه پهپادی را افزایش داده است.

وی در ادامه با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری، تصریح کرد: انتخابات عرصه حضور مقتدرانه ملت ایران است و یکی از عرصه‌هایی که ملت عزیز ایران همیشه با اقتدار در آن حضور پیدا کردند و این بار نیز باشکوه تر از همیشه انتخابات ریاست جمهوری برگزار خواهد شد.

کدخبر: ۱۶۶۱۱
ارسال نظر