کدخبر: ۱۷۰۹۵

پیش‌بینی هادی خامنه‌ای در مورد نتیجه انتخابات ریاست جمهوری

یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: من اهل پیش بینی نیستم، اگر اوضاع درست و سالم پیش برود، به آینده انتخابات و کشور امیدوار هستیم. فکر می‌کنیم رئیس جمهور موردنظر ما اگر موفق به رای آوردن شوند همانطور که گفته شده افراد کارآمد، پاکدست و امین همراه او می آیند و کارها را به دست می‌گیرند.

پیش‌بینی هادی خامنه‌ای در مورد نتیجه انتخابات ریاست جمهوری

به گزارش 24 آنلاین، حجت‌الاسلام سیدهادی خامنه‌ای دبیرکل مجمع نیروهای خط امام(ره) در حاشیه شرکت در انتخابات در حسینیه ارشاد در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه توصیه شما به افرادی که هنوز برای رای دادن تصمیمی نگرفتند، چیست، اظهار کرد: اگر مردمی که مردد هستند اطمینان پیدا کنند که رای آنها در سرنوشتشان تاثیر دارد و انتخابات به صورت سالم و بی دردسر برگزار می‌شود، امید هست که ان شاءالله تصمیم بگیرند و رای بدهند.

وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه افق بعد از انتخابات را چگونه ارزیابی می‌کنید؛ گفت: افق بعد از انتخابات را خوب می‌بینم که آمده‌ام رای بدهم یعنی سهم خودمان را انجام دادم.

این فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: سهم ما این است که یک فرد سالم، پاکدست و امین را معرفی کنیم که البته در روزهای گذشته این کار را هم کردیم، تصور می‌کنم انتخابات در دور اول تعیین تکلیف می‌شود و به دور دوم نمی‌رود.

همچنین در فیلمی که از هادی خامنه ای در کانال تلگرامی اعتمادآنلاین منتشر شده، وی درباره مشارکت در انتخابات گفت: من اهل پیش بینی نیستم، اگر اوضاع درست و سالم پیش برود، به آینده انتخابات و کشور امیدوار هستیم. فکر می‌کنیم رئیس جمهور موردنظر ما اگر موفق به رای آوردن شوند همانطور که گفته شده افراد کارآمد، پاکدست و امین همراه او می آیند و کارها را به دست می‌گیرند.

وی گفت: مجلس همکاری کند و به وزرای پیشنهادی رأی مثبت بدهد، طبیعتا امید است که اوضاع بهتر شود. قدم به قدم اوضاع درست خواهد شد ما مدعی نیستیم در همین مرحله همه چیز درست می شود، در طول 5 سل، 10 سال و ده‌ها سال اوضاع سال اوضاع درست می‌شود به شرط اینکه ما بخواهیم.

کدخبر: ۱۷۰۹۵
ارسال نظر