کدخبر: ۱۷۱۶۱

آغاز شمارش آرا؛ استاندار گیلان از حضور پرشور مردم در انتخابات قدردانی کرد

استاندار گیلان با اتمام زمان رای گیری و آغاز شمارش آراء از حضور پرشور مردم استان در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری قدردانی کرد.

آغاز شمارش آرا؛ استاندار گیلان از حضور پرشور مردم در انتخابات قدردانی کرد

اسدالله عباسی بامداد شنبه پس از پایان مهلت برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در ستاد انتخابات گیلان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مردم سرافزار، همیشه پیروز، ولایت مدار و موقعیت شناس گیلان همگام با سایر هموطنان پرشور در انتخابات حضور یافتند.

وی بیان کرد: بر اساس اعلام وزارت کشور ساعت ۲۴ پایان زمان رای گیری اعلام شد اما افرادی که در شعب اخذ رای حضور دارند باید توسط هیات های اجرایی و نظارت به داخل محوطه هدایت شده و درها بسته شود و آرا این جمعیت اخذ شود.

نماینده عالی دولت در گیلان افزود: شمارش آرا در شعبه هایی که اخذ رای آنان پایان یافته آغاز شده اما در سایر شعب بعد از اتمام رای گیری شروع می شود و نتایج آرا نیز به اطلاع مردم خواهد رسید.

وی از تمامی دست اندرکاران برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعم از اعضای شورای تامین، ستاد انتخابات، نیروهای اجرایی، مدیران کل ستادی، کارکنان استانداری، هیات های نظارت، بازرسی، انتظامی، قضایی، بسیج، سپاه و سربازان گمنام امام زمان (عج) گیلان قدردانی کرد.

عباسی با قدردانی از اصحاب رسانه و خبرنگاران خبرگزاری ها، پایگاه های خبری، مطبوعات و صدا و سیما اظهار کرد: از مدیران کل دستگاه های اجرایی، اعضایی شورای نگهبان و همکاران وزارت کشور، تمامی نیروها در بخشداری ها، دهیاری، شهرداری و شوراهای شهر و روستا، هیات امنا مساجد، خانواده های شهدا، ایثارگران و فرهنگیان قدردانی کرد.

وی با بیان اینکه چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در گیلان در سلامت و امنیت کامل برگزار شد، افزود: در مدت زمان کوتاهی برای برگزاری انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری بعد از شهادت رئیسی عزیز، همه زیرساخت ها بدین منظور مهیا شد و مشکلی در فرآیند برگزاری انتخابات ایجاد نشد.

۲ هزار و ۶۸۸ شعبه اخذ رای امروز هشتم تیرماه همزمان با سراسر کشور به روی مردم گیل و دیلم گشوده شد، از این تعداد شعب اخذ رای ۲ هزار و ۳۱۰ شعبه ثابت و ۳۷۹ شعبه نیز سیار بود ویک هزار و ۷۱۳ شعبه در مناطق روستایی و ۹۷۵ شعبه نیز در شهرها مستقر شده بودند و از ساعت هشت صبح ۸ روز هشتم تیرماه تا ساعت ۲۴ در مناطق مختلف استان فعال بودند.

 

کدخبر: ۱۷۱۶۱
ارسال نظر