کدخبر: ۱۷۲۷۱

حسینی کیا: حفظ جریان انقلابی یک ضرورت است

نمیانده کرمانشاه در مجلس گفت: امروز حفظ جریان انقلابی یک ضرورت است.

حسینی کیا: حفظ جریان انقلابی یک ضرورت است

به گزارش 24 آنلاین، حجت الاسلام والمسلمین سید جواد حسینی کیا با اشاره به ضرورت مشارکت حداکثری و آگاهانه مردم در مرحله دوم انتخابات، بیان کرد: مردم تازه طعم خدمت را در سه سال دولت شهید رئیسی چشیدند و دیدند که یک رئیس جمهور خاکی، با اخلاص و بدون ریا در بین مردم در نقاط مختلف حاضر شده و مشکلات آنان را دنبال می کند.  امروز حفظ جریان انقلابی یک ضرورت است.

وی در ادامه اظهار کرد: جریان انقلابی خون دلها خورد تا شهید رئیسی روی کار آمد. نباید اجازه داد این جریان از بین برود. در دولت شهید رئیسی این نگاه به وجود آمد که ما باید همسایگان خود را داشته باشیم به جای اینکه نگاه ما به چند کشور اروپایی باشد. در دولت سیزدهم سیاست خارجی بر اساس منافع کشور پیش رفت.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: از سوی دیگر در این دولت بر توان داخلی تمرکز شد. امروز رئیس جمهوری را می‌خواهیم که به این مسیر اعتقاد داشته باشد و بتواند ادامه دهنده راه شهید رئیسی با شفافیت باشد. در این شرایط ضرورت دارد که مردم با نگاه بلند و با بصیرت خود در انتخابات مشارکت کرده و به استمرار مسیر رئیس جمهور انقلابی کمک کنند.

وی در ادامه تاکید کرد: افرادی که امروز اطراف آقای پزشکیان هستند همان‌هایی بودند که در دولت یازدهم و دوازدهم فعال بودند. این نشان می دهد که دولت آقای پزشکیان نیز با همان محور اداره خواهد شد. شاید خودشان تلاش کنند تا این را به زبان نیاورند اما عملا سیاست دولت آقای پزشکیان همان سیاست دولت آقای روحانی خواهد بود.1

منبع: ایسنا
کدخبر: ۱۷۲۷۱
ارسال نظر