کدخبر: ۱۷۴۹۵

علم الهدی از چه کسی از حمایت می‌کند؟

پایگاه اطلاع‌رسانی سیداحمدعلم‌الهدی در واکنش به برخی نقل‌قول‌های غیر مستند از ایشان و بیت محترم رئیس‌جمهور شهید حضرت آیت‌الله رئیسی اطلاعیه‌ای صادر کرد.

علم الهدی از چه کسی از حمایت می‌کند؟

به گزارش 24 آنلاین، در هفته‌های اخیر برخی صحبت‌ها و موضع گیری‌ها به نقل از دفتر آیت الله علم الهدی یا بیت و منسوبین به رییس جمهور شهید نسبت داده شده یا افرادی به واسطه رابطه فامیلی با این بیوت محترم، صحبت ها، مصاحبه‌ها یا نقل قول هایی از طرف این خانواده بیان کرده اند که در آخرین مورد آن میتوان به حمایت از نامزدهای محترم انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد.

لذا با توجه به تاکید رسانه معظم‌له در جلسات و سخنرانی‌های ایشان مبنی بر پیگیری و بررسی اظهارنظرها و موضع گیری‌های مربوط به وی از طریق پایگاه اطلاع رسانی alamolhoda.com، مجددا خاطر نشان می گردد و نظرات بیان شده توسط اطرافیان صرفا نظر شخصی بوده و هیچگونه ارتباطی به ایشان ندارد.

لذا مستدعی است با توجه با اهمیت و تاکید مقام معظم رهبری در حضور حداکثری شما ملت شریف در پای صندوق‌های رای و خلق حماسه‌ای دیگر، هرگونه نقل قول و یا مصاحبه ای را صرفا از طریق پایگاه و صفحات رسمی ایشان و خبرگزاری‌های رسمی کشور دنبال نمایید.

منبع: فرارو
کدخبر: ۱۷۴۹۵
ارسال نظر