کدخبر: ۱۷۵۶۴

جلیلی: از فردا نیز هر کس که منتخب مردم شد مورد احترام همه است

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: از فردا نیز هر کس که منتخب مردم شد مورد احترام همه است و رئیس جمهور همه کشور است، همه باید به او کمک کنند تا با قدرت ۴ سال پرشکوه و پرافتخار را برای کشور رقم بزنیم.

جلیلی: از فردا نیز هر کس که منتخب مردم شد مورد احترام همه است

به گزارش 24 آنلاین، سعید جلیلی امروز (جمعه، ۱۵ تیرماه) پس از انداختن رأی خود به صندوق در محل مسجد جامع قرچک در جمع خبرنگاران افزود: سلام بر همه مردم عزیز ایران در اقصی نقاط کشور که بار دیگر جمهوریت نظام را به رخ جهانیان می‌کشانند.

وی بیان داشت: امروز همه دنیا اعتراف دارند که این مردم هستند که تعیین می‌کنند در چهار سال آینده چه کسی مسئولیت ریاست جمهوری را عهده‌دار باشد و این حق شماست که تعیین کنید چه مسیری، چه فردی و چه رویکردی در ۴ سال آینده کشور را اداره کند.

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: آنچه که مردم انجام می‌دهند کاری بزرگ است، من بارها عرض کردم که برنامه، برآورد، شعار و رویکرد ما این است که امروز یک جهان فرصت داریم و در چهار سال آینده این جهان فرصت باید تبدیل به یک ایران جهش شود.

جلیلی ادامه داد: لازمه ی اینکه ما به چنین جهشی دسترسی داشته باشیم این است که همه مردم باید آن نقش پرشکوه خود را ایفا کنند و امروز نقطه شروع آن حرکت و ایفای نقش است و از همین‌ها شروع می‌شود.

وی گفت: هرچه مردم بیشتر پای صندوق‌های رأی بیایید، آن نقش پرشکوه ایفا می‌شود و قدرت نظام و توانایی آن برای یک جهش بزرگ در ۴ سال آینده بیشتر فراهم می‌شود.

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ابراز امیدواری کرد: با حضور گسترده مردم و با انتخاب شایسته آنها، در چهار سال آینده نه تنها مسائل و مشکلات روزمره حل شود بلکه یک جهش بزرگ داشته باشیم و از امروز این نقش آغاز می‌شود.

جلیلی تاکید کرد: از فردا نیز هر کس که منتخب مردم شد مورد احترام همه است و رئیس جمهور همه کشور است، همه باید به او کمک کنند تا با قدرت ۴ سال پرشکوه و پرافتخار را برای کشور رقم بزنیم.

منبع: ایرنا
کدخبر: ۱۷۵۶۴
ارسال نظر