کدخبر: ۱۷۵۶۶

اطلاعیه شماره ۱۶ و ۱۷ ستاد انتخابات کشور

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۷ از هموطنان خواست مشخصات نامزدهای مورد نظر خود را که شامل نام و نام خانوادگی و شناسه ی انتخاباتی ایشان می باشد، به صورت کامل و خوانا قید نمایند.

اطلاعیه شماره 16 و 17 ستاد انتخابات کشور

به گزارش 24 آنلاین، ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۶ اعلام کرد: اثر انگشت از رای دهندگان فقط در تعرفه های اخذ رای آنها ثبت می گردد.

این اطلاعیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

به آگاهی نمایندگان محترم فرماندار و اعضای شعب اخذ رای می رساند؛ در مرحله دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری همانند مرحله اول انتخابات مذکور، اخذ اثر انگشت از رای دهندگان در دستگاه های احراز هویت مستقر در شعبه ممنوع بوده و ضرورتی ندارد و فقط اثر انگشت شرکت کنندگان در تعرفه های اخذ رای آنها ثبت می گردد.

اطلاعیه شماره ۱۷ ستاد انتخابات کشور

همچنین ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۷ از هموطنان خواست مشخصات نامزدهای مورد نظر خود را که شامل نام و نام خانوادگی و شناسه ی انتخاباتی ایشان می باشد، به صورت کامل و خوانا قید نمایند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور، ستاد انتخابات کشور در این اطلاعیه تاکید کرد:

بسمه تعالی

به آگاهی هموطنان عزیز می رساند، به منظور جلوگیری از تضییع حق نامزدهای محترم انتخابات، خواهشمند است درهنگام نوشتن آراء، مشخصات نامزدهای مورد نظر خود را که شامل نام و نام خانوادگی و شناسه انتخاباتی ایشان می باشد، به صورت کامل و خوانا قید نمایید تا حقی از نامزدهای محترم در هنگام شمارش و احتساب آراء ضایع نگردد.

کدخبر: ۱۷۵۶۶
ارسال نظر