کدخبر: ۳۰۳۵

وزیر کشور: تروریست‌ها دیگر آرامش نخواهند داشت

وزیر کشور با بیان اینکه تروریست‌ها دیگر آرامش نخواهد داشت گفت: تروریست ها خواستند با اختلاف انداختن بین شیعه و سنی جامعه را به آشوب بکشند اما جوانان ما با ایثار دوشادوش هم پای امنیت کشور ایستادند، تروریست های کوردل بدانند که تقاص سختی پس خواهند داد .

وزیر کشور: تروریست‌ها دیگر آرامش نخواهند داشت

به گزارش پایگاه خبری 24، احمد وحیدی روز شنبه در مراسم تشییع پیکر مطهر ۱۱ شهید حادثه تروریستی راسک در زاهدان اظهار کرد: تروریست‌ها دیگر آرامش نخواهند داشت. این تروریست‌ها به فرمان تروریست‌های جهانی اقدام به شهادت جوانان عزیزمان کردند و بدانند هرگز نمی‌توانند از دست رزمندگان ما فرار کنند.

وی بیان کرد: سبز پوشان و مدافعان امنیت ما با رشادت و از خودگذشتگی در مقابل تروریست‌های کوردل و قسم خورده‌ ملت ایران ایستادند و از کیان وطن دفاع کردند. دشمنان بدانند تقاص این جنایت را پس خواهند داد.

وزیر کشور افزود: شعیه و سنی یکپارچه در دفاع از آرمان‌های انقلاب با هم هستند و دشمنان نمی‌توانند در این سد پولادین رخنه کنند.

وی با بیان اینکه این جوانان عزیز به دست شقی‌ترین افراد روی زمین به شهادت رسیدند، گفت: شهادت این ۱۱ شهید را به همه ملت ایران تسلیت و تبریک می‌گویم.

وحیدی تصریح کرد: تروریست‌ها بدانند که آزموده آزمودن را ‌خطاست؛ فراجا شهدای زیادی را در راه ایران اسلامی تقدیم کرده ‌و برای دفاع از ایران همچنان شهید تقدیم خواهد کرد.

منبع: ایرنا
کدخبر: ۳۰۳۵
ارسال نظر