کدخبر: ۳۲۷۴

قالیباف: مسببان حادثهٔ تروریستی راسک باید شناسایی و مجازات شوند

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به جنایت تروریستی حمله به پایگاه انتظامی راسک گفت: نیروهای امنیتی و انتظامی با فوریت و جدیت نسبت به شناسایی و برخورد با عوامل این شرارت اقدام کنند و مسببان این حادثه از آمران تا عاملان را به مجازات برسانند.

قالیباف: مسببان حادثهٔ تروریستی راسک باید شناسایی و مجازات شوند

به گزارش پایگاه خبری 24، محمدباقر قالیباف در نطق پیش از دستور جلسه علنی امروز _سه‌شنبه بیست‌وهشتم آذر_ مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: شهادت صدیقه طاهره، حضرت فاطمه زهرا (س) را تسلیت می‌گویم و از همه محبان اهل بیت عصمت و طهارت که مراسم عزای ام ‌المومنان را باشکوه هرچه تمام‌تر برپا داشتند، تشکر می‌کنم.

وی افزود: همچنین ضروری است استمرار جنایت‌های ضدانسانی رژیم صهیونیستی کودک‌کش علیه مردم بی‌گناه غزه را محکوم کنم و به جبهه غرب به رهبری آمریکا که با تمام ظرفیت رسانه‌ای، مالی، نظامی و دیپلماتیک به پشتیبانی از این جنایت‌ها ادامه می‌دهد، یادآوری کنم که باید تجربه این روزها به شما ثابت کرده باشد که افسانه شکست‌ناپذیری رژیم صهیونیستی به تاریخ پیوسته است و همه حمایت‌های شما نخواهد توانست این رژیم را از باتلاقی که در آن گرفتار شده است، نجات دهد.

رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تاکید می‌کنم ادامه این منش ضدانسانی رسوایی فراگیر جهانی برای شما رقم خواهد زد، به‌گونه‌ای که حتی نزد ملت‌های خود بی‌آبرو خواهید شد، همچنین به حاکمان و رؤسای کشورهای اسلامی و عربی یادآوری می‌کنم شما در پیشگاه ملت‌های مسلمان در آزمونی تاریخی قرار دارید و باید بدون شعارهای توخالی، با اقدامات عملی وظیفه دینی، انسانی و ملی خود را انجام دهید و متأسفانه باید تصریح کنم که تاکنون در این آزمون سربلند بیرون نیامدید که امیدوارم در روزهای پیش رو با اقداماتی مؤثر گذشته را جبران کنید.

قالیباف ادامه داد: جنایت تروریستی حمله به پایگاه انتظامی راسک و شهادت و مجروحیت جمعی از کارکنان غیور فراجا منجر به تأسف فراوان شد. اینجانب این حادثه را به محضر فرماندهی معظم کل قوا، فرماندهی انتظامی و فرماندهان و کارکنان جان‌برکف فراجا، مردم شریف استان سیستان و بلوچستان و خانواده‌های آن شهیدان والامقام تسلیت و تعزیت می‌گویم.

رئیس قوه مقننه تاکید کرد: علاوه بر آنکه لازم است نیروهای امنیتی و انتظامی با فوریت و جدیت نسبت به شناسایی و برخورد با عوامل این شرارت اقدام کنند و مسببان این حادثه از آمران تا عاملان را به مجازات برسانند؛ ضروری است اقدامات لازم جهت تجهیز پاسگاه‌های مرزی و جلوگیری از تکرار اینگونه جنایات صورت گیرد.

وی اظهار کرد: کمیسیون امنیت ملی مجلس ضمن رسیدگی به نحوه شناسایی و مجازات مسببان این جنایت، گزارشی از امکانات و تجهیزات لازم جهت تقویت امکانات دفاعی مقرهای انتظامی مرزی را ارائه کند.

منبع: انتخاب
کدخبر: ۳۲۷۴
ارسال نظر