کدخبر: ۵۵۳۷

دموکراسی غربی انسان را از حیوان بدتر کرده!

مشاور مدیر حوزه‌های علمیه با بیان اینکه بدترین میوه دموکراسی ازدواج هم‌جنس‌گرایان بوده است، تصریح کرد: دموکراسی انسان را از حیوان بدتر کرده است و چیزی را تصویب کرده است که حیوان آن را نمی‌پذیرد.

دموکراسی غربی انسان را از حیوان بدتر کرده!

به گزارش پایگاه خبری 24، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدحسن زمانی صبح امروز (شنبه 23 دی‌ماه) در نشست مشترک مدیران حوزه‌های علمیه و مدیران کل آموزش‌وپرورش کشور با اعضای دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری که در سالن همایش‌های ساختمان شماره یک ‌خانه معلم قم برگزار شد، اظهار کرد: حدود 200 کشور در دنیا داریم که حکومت ولایت‌فقیه را با نظام‌های مختلف این کشورها مقایسه کردیم، همچنین جایگاهی مانند مجلس خبرگان با 70 کشور مقایسه شد.

وی خاطرنشان کرد: هزار و 500 سال تلاش کردیم که نظام ولایی و انقلابی داشته باشیم ولی متأسفانه نسل جدید این تلاش را نمی‌داند.

مشاور مدیر حوزه های علمیه با بیان اینکه تمام حکومت‌های جهان را به 5 نوع تقسیم کردیم، عنوان کرد: این 5 گروه شامل حکومت فرد بر مردم، حکومت یک حزب یا طبقه بر مردم، حکومت مدعیان دیانت بر مردم، حکومت مردم بر مردم و حاکمیت خدا همراه با نقش مردم است.

وی با اشاره به اینکه مدل اول معروف به حکومت دیکتاتوری است، خاطرنشان کرد: بدترین نوع حکومت همین مدل دیکتاتوری است و متأسفانه رایج‌ترین مدل در تاریخ بشر است.

زمانی با بیان اینکه نوع دوم نیز تقریباً دیکتاتوری است، تصریح کرد: نوع سوم و چهارم را بیش‌تر درگیر هستیم، مدعیان دیانت به اسم دیانت بر مردم حاکمیت کردند و موجب بدنامی دین شدند که ازجمله آن‌ها می‌توان به حاکمیت یهودیت اشاره کرد که در قرآن کریم نیز آمده است.

وی با اشاره به اینکه در دوران قرون‌وسطی مدعیان دیانت و کلیساها حاکمیت داشتند، یادآور شد: در تاریخ قتل‌عام‌هایی که توسط همین کلیساها در طول هزار سال انجام شده، ذکر شده است.

مشاور مدیر حوزه های علمیه با بیان اینکه بنی‌امیه و بنی‌عباس نیز به اسم اسلام جنایات بسیاری انجام داده‌اند، ابراز کرد: جاذبه دموکراسی امروز تمام دنیا را فرا گرفته است و بسیاری از کشورها تنها به جمهوری رسیده‌اند که به آن دموکراسی غربی بدون نقش خدا و دین می‌گوییم.

وی با اشاره به اینکه این مدل بدترین و آسیب‌زاترین مدل حاکمیت است، بیان کرد: متأسفانه امروز جوانان ما نیز به این مدل از دموکراسی با آزادی کامل تمایل دارند که باید آسیب‌های آن برای آن‌ها تشریح شود.

زمانی با بیان اینکه نشستن فرد بجای خداوند کفر است، اظهار داشت: مجموعه دانش بشری در برابر علم الهی حدوداً صفر است، درنتیجه قانون‌گذاری فرد مورد قبول نیست.

وی اضافه کرد: دموکراسی غربی که فقط انسان قانون‌گذار باشد و خداوند قانون‌گذار نباشد، نمونه بارز کفر است.

مشاور مدیر حوزه های علمیه با اشاره به اینکه انسان نیازمند است و خداوند بی‌نیاز، مطرح کرد: این موضوع موجب می‌شود که انسان در قانون‌گذاری‌ها، منافع خود را ببیند.

وی با بیان اینکه قانون این کشورها بارها عوض شده است، عنوان کرد: عوض کردن قانون به معنای این است که دانشمندان گذشته اشتباه کردند و قوانین اشتباه بوده است و این مسیر همواره در طول تاریخ ادامه دارد.

زمانی با اشاره به اینکه در جنگ جهانی اول 10 میلیون و در جنگ جهانی دوم 50 میلیون نفر کشته شدند، خاطرنشان کرد: مشروب‌خواری، فسادهای جنسی، روابط نامشروع و... تمام این موضوعات میوه‌های دموکراسی هستند.

وی با بیان اینکه بدترین میوه دموکراسی ازدواج هم‌جنس‌گرایان بوده است، تصریح کرد: دموکراسی انسان را از حیوان بدتر کرده است و چیزی را تصویب کرده است که حیوان آن را نمی‌پذیرد.

مشاور مدیر حوزه های علمیه با اشاره به اینکه تنها در جمهوری اسلامی مرجع تقلید حاکمیت می‌کند، یادآور شد: در تمام کشورهای اسلامی که حاکمیت اسلامی را نیز دوست داشتند، یک اشتباه بزرگ وجود داشت و آن هم این بود که رئیس‌جمهور را حاکم بر مفتی و مرجع تقلید قرار دادند و حکم این مفتی‌ها را تحت تأثیر قرار دادند.

منبع: فارس
کدخبر: ۵۵۳۷
ارسال نظر