کدخبر: ۶۷۳

خالص سازی به فرمان یک خانم جلسه‌ای!

روزنامه هم‌میهن در یادداشتی باز هم به سخنان یک فعال سیاسی حامی دولت ابراهیم رئیسی درباره تعلق مملکت به حزب‌اللهی‌ها پرداخت.

خالص سازی به فرمان یک خانم جلسه‌ای!

به گزارش پایگاه خبری 24، روزنامه هم‌میهن نوشت: هر چیزی آدابی دارد. نه‌تنها دموکراسی و پاسداشت حقوق شهروندی و حرف‌هایی از این دست بلکه خالص‌سازی هم آدابی دارد. کلاس دارد. یلخی و گتره‌ای که نمی‌شود. اصلاً فرض محال که با خالص‌سازی می‌خواهید کشور را از دست مشتی غرب‌زده سازشکار وطن‌فروش خلاصی بخشید. طیب‌الله. فرض محال که محال نیست. برای این کار هیچ کاری هم که لازم نباشد بکنید مثل همیشه باید ظاهر امر را رعایت کنید. جای آن‌ها که رفته‌اند هرکسی را می‌خواهید بیاورید. هیچ ایرادی ندارد. دانش و تخصص و این حرف‌ها هم که از اول بلای مملکت‌داری بوده اما حواستان باشد قرار نیست مقدرات همه چیز را خانم جلسه‌ای‌ها و شومن‌ها و مجریان تلویزیونی برایتان رقم بزنند.

فلان برنامه تلویزیونی خوب نیست؟ ما هم این را می‌فهمیم.اما به جای سپردن این وظیفه خطیر انقلابی یعنی نابودی این برنامه به یک خانم جلسه‌ای می‌شود موضوع را شیک‌تر برگزار کرد. جواب مردم و افکار عمومی و این اصلاح‌طلب‌های از خدا بی‌خبر مهم نیست اما بالاخره شما هم دوستانی دارید که توقعاتی از شما دارند.

دیدید که در همین فقره اخیر چند نفر از دوستان ناآگاه! خودتان آمدند و علیه آن خانم محترم حرف زدند و نزدیک بود کار به جاهای خطرناک بکشد. شما که در نهایت به خواسته آن خانم جلسه‌ای تن دادید و باید هم می‌دادید اما می‌شد همین موضوع به این سادگی را با هزینه خیلی کمتر اجرایی کرد. زدن یک سازمان انحرافی! مثل اوج که نباید این همه هزینه روی دست نیروهای انقلابی بگذارد.

همین موضوع ردصلاحیت حسن روحانی. خب معلوم است با همین بیانیه‌ای که این رئیس‌جمهور سابق معلوم‌الحال صادر کرده، بررسی صلاحیتش باید به صورت جدی در دستور کار قرار بگیرد اما این کار هم برای خودش روال و منطقی دارد. حالا که حسن روحانی ناپرهیزی کرده و خودش بهانه داده دست خالص‌سازانِ مخلص، چرا باید این کار توسط یک مجری تلویزیونی انجام شود؟ آن هم یک مجری گمنام؟ اصلاً چرا باید همه بفهمند سیاست‌های کلان خالص‌سازان پایگاهش کجاست؟

این درست که این روزها تلویزیون مظهر پایداری است اما به این زودی که نباید همه از این موضوع مطلع شوند. هر چیزی وقتی دارد. این درست که دیگر تعارف از میان برخاسته است و فضای مجازی چیزی برای پنهان کردن باقی نگذاشته اما باید حفظ ظاهر کرد چراکه هیچ چیزی در عالم خلقت مهمتر از ظاهر نیست و اصلاً اصل و اساس آفرینش بر همین حفظ ظاهر بنا شده و ما نیز وظیفه‌ای مهمتر از حفظ صورت و ظاهر نداریم.

منبع: آرمان ملی
کدخبر: ۶۷۳
ارسال نظر