کدخبر: ۷۸۷۴

واکنش سیدمحمد خاتمی به ادعای عجیب چهره نزدیک به زاکانی درباره حضورش در منزل رئیس دولت اصلاحات

مدیرعامل بنیاد باران، ادعاهای مدیر مسئول روزنامه همشهری در خصوص موضع سید محمد خاتمی پس از اعتراضات سال ۸۸ را تکذیب کرد.

واکنش سیدمحمد خاتمی به ادعای عجیب چهره نزدیک به زاکانی درباره حضورش در منزل رئیس دولت اصلاحات

به گزارش پایگاه خبری 24، جواد امام در واکنش به ادعای مدیر مسئول روزنامه همشهری در خصوص موضع سید محمد خاتمی پس از اعتراضات سال ۸۸، اظهار داشت: من در این ارتباط با آقای خاتمی تماس داشتم و ایشان هم به صراحت گفت، «من این آقا را نمی‌شناسم و اصلا او را ندیده‌ام؛ چه برسد به اینکه در منزل من دو ساعت صحبت کرده باشد.»

مدیرعامل بنیاد باران تأکید کرد: به صراحت عرض می‌کنم که آقای سیدمحمد خاتمی با ایشان ملاقاتی نداشته و ایشان هم در منزل آقای خاتمی حضور نداشته‌اند. ضمن اینکه ملاقات‌های آقای خاتمی در دفترشان صورت می‌گیرد و ملاقات‌های رسمی یا ملاقات‌هایی از این دست که ایشان مدعی هستند، در منزل‌شان صورت نمی‌گیرد.

وی افزود: اساسا ادبیات، اصطلاح و استدلال‌های بی‌ربطی که ایشان از طرف آقای خاتمی مطرح کرده، دلیل بر بی‌پایگی و دروغ بودن این مطلب است. اینکه بعد از این همه سال، امروز این نکته را رونمایی کرده هم محل تأمل است. من فکر می‌کنم شخصیت این آقایان برای جامعه هم ناشناخته نیست، ولی با این ادبیات، اعمال و رفتار بیشتر خودشان را معرفی می‌کنند.

جواد امام با اشاره به اینکه این اقدامات سابقه دارد، یادآور شد: پیش از این آقای حسین شریعتمداری ادعاهای دروغی را داشتند و این عمل را به نوعی مستحب مؤکد می‌دانند که برای مقابله با رقبای خودشان به هر وسیله‌ای از جمله تهمت و دروغ متوسل شوند؛ این مطلب جدیدی نیست. آقای داوری یک موقعی گفت بحث جورج سوروس که آقای شریعتمداری هم به آن پرداخت را من جعل کرده‌ام.

وی گفت: به هر حال ما با این دست دروغ‌ها و تهمت‌ها بیگانه نیستیم. ولی از باب اطلاع‌رسانی برای جامعه، لازم هست که به موقع این ها تکذیب شود و به اطلاع جامعه برسد.

گفتنی است که مهدیان در گفتگویی مدعی شده بود سال ۸۸ من در منزل آقای خاتمی بودم و ایشان گفتند که من از اساس با موضوع تقلبی که میرحسین و کروبی مطرح کردند مخالفم اما چون بدنه طرفداران خودم که شامل بهایی ها و انقلابی ها هم می شود را از دست می دهم سکوت کردم!

منبع: جماران
کدخبر: ۷۸۷۴
ارسال نظر