کدخبر: ۸۷۷۳

واکنش مرعشی به سخنان مطهری: ائتلاف جدیدی تشکیل نشده است

دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی ایران، گفت: در مورد شهرستان‌ها ما در هر حوزه انتخابیه‌ای که کاندیدا‌هایی مورد تأییدمان باشد با رعایت آیین‌نامه جبهه اصلاحات ایران اعلام حمایت می‌کنیم.

واکنش مرعشی به سخنان مطهری: ائتلاف جدیدی تشکیل نشده است

به گزارش پایگاه خبری 24، حسین مرعشی با اشاره به برنامه‌های این حزب برای انتخابات پیش رو تصریح کرد: حزب کارگزاران سازندگی ایران و احزاب ندای ایرانیان و اعتماد ملی به طور قطعی عضو جبهه اصلاحات ایران هستند و به هیچ وجه ائتلاف جدیدی بین این سه حزب اصلاح طلب با حزب اعتدال و توسعه و ستاد تبلیغاتی صدای ملت برای معرفی کاندیدا‌ها در سراسر کشور صورت نگرفته است.

مرعشی در ادامه تصریح کرد: حزب کارگزاران سازندگی اقدام آقای مطهری برای انتشار لیست صدای ملت در تهران را صرف نظر از ترکیب کاندیدا‌ها کار شایسته‌ای می‌داند.

وی در ادامه گفت: در مورد شهرستان‌ها ما در هر حوزه انتخابیه‌ای که کاندیدا‌هایی مورد تاییدمان باشد با رعایت آیین نامه جبهه اصلاحات ایران اعلام حمایت می‌کنیم و احتمالا این فهرست روز یک شنبه منتشر خواهد شد.

مرعشی در پایان گفت: ممکن است خیلی از کاندیدا‌های حزب کارگزاران، مورد حمایت برخی احزاب مثل اعتماد ملی و ندای ایرانیان باشند و اشتراکات کمتری هم در مورد برخی کاندیدا‌ها با حزب اعتدال و توسعه در کل کشور خواهیم داشت.

منبع: فارس
کدخبر: ۸۷۷۳
ارسال نظر