کدخبر: ۸۹۸۵

واعظی: نه به خیابان آمدن مشکلی را حل می‌کند و نه خانه‌نشینی و قهر

رئیس دفتر رئیس‌جمهور در دولت دوازدهم با بیان اینکه «مجلس قوی از مشارکت بالا به دست می‌آید»، گفت: مجلس قوی می‌تواند راه برون‌رفت از مشکلات باشد و مشارکت نیز از امید مردم به آینده خود به دست می‌آید و به این شکل سرنوشت خود را بر سر صندوق رقم می‌زنند.

واعظی: نه به خیابان آمدن مشکلی را حل می‌کند و نه خانه‌نشینی و قهر

به گزارش پایگاه خبری 24، محمود واعظی اظهار کرد: کشور الان با مشکلات متعددی در زمینه‌های اقتصادی و معیشتی روبرو است و برای برون رفت از این مسائل و مشکلات نیازمند ایجاد یک تحول هستیم.

وی افزود: تحول نیازمند حمایت و رضایت مردم است و اینکه مردم پشت این تحول باشند تا مجلس قوی ایجاد شود که در جهت قانون‌گذاری قوی حرکت کند.

واعظی با بیان اینکه «مجلس قوی از مشارکت بالا به دست می‌آید»، گفت: مجلس قوی می‌تواند راه برون  رفت از مشکلات باشد و مشارکت نیز از امید مردم به آینده خود به دست می‌آید و به این شکل سرنوشت خود را بر سر صندوق رقم می‌زنند لذا نه به خیابان آمدن می‌تواند مشکل را حل کند و نه خانه‌نشینی و نه قهر آن را رفع می‌کند.

وی مطرح کرد: تجربه نشان داده که خانه نشینی فقط باعث تشکیل دولت و مجلس ضعیف می‌شود و راه حل آن نیز این است که شورای نگهبان و هم دست‌اندرکاران انتخابات اجازه دهند که افکار و دیدگاه‌های مختلف بتوانند در انتخابات شرکت کنند و قطعا مردم وقتی ببینید نماینده‌های خودشان بر سر کار هستند امید به آینده زیاد می‌شود.

منبع: برنا
کدخبر: ۸۹۸۵
ارسال نظر