کدخبر: ۹۳۱۵

ضربه سنگین مشارکت در انتخابات بر دشمنان به روایت سردار رمضان شریف

سخنگوی سپاه پاسداران گفت: حضور ما در انتخابات می تواند وحدت ملی ما را نشان دهد و هم ضریب امنیت ملی کشور را بالا می برد و هم تیغ دشمن را در برخورد با نظام جمهوری اسلامی کندتر خواهد کرد.

ضربه سنگین مشارکت در انتخابات بر دشمنان به روایت سردار رمضان شریف

به گزارش پایگاه خبری 24، سردار رمضان‌شریف درباره اهمیت حضور مردم در انتخابات گفت‌وگو کرده است که در ادامه می‌خوانید؟

حضور مردم در انتخابات چه اهمیتی دارد؟

مردم یکی از مولفه‌های اصلی قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و همه امورات کشور به گونه‌ای توسط مردم با حضور در پای صندوق های رای رقم می‌خورد.

در طول این ۴۵ سال گذشته هم ما در همه دوره‌ها، چه در دوران دفاع مقدس و چه در دوره هایی که مباحث امنیتی وجود داشت، مردم همواره حضور معناداری را در انتخابات داشتند.

بر همین اساس امیدوار هستیم که انشالله در روز ۱۱ اسفند ماه امسال هم شاهد حضور و مشارکت جدی مردم در انتخابات باشیم.

مردم ما همان طور که شما هم اشاره کردید علیرغم گلایه‌ها که داشتند و مشکلاتی که گاهی در حوزه اقتصادی بوده، همواره پای صندوق های رای پرشور حاضر شده اند، ولی چه چیزی موجب شده مردم به این درک و آگاهی از شرایط برسند؟

بله، حتما گله هایی وجود دارد ولی مردم ما نشان دادند که مردمی هوشمند هستند و در مقاطع مختلف و حساس به گونه ای رفتار نمی‌کنند که پازل دشمن را تکمیل کنند و همواره تلاش می کنند که وحدت ملی و اقتدار کشور و اهمیتی که برای نظامی که ۴۵ سال برای آن زحمت کشیده اند را به رخ دشمن بکشند.

در این ایام تلاش های بسیاری از سوی بدخواهان نظام و دشمنان ملت صورت گرفت تا مردم را از حضور در انتخابات مأیوس کنند، در این مسیر هم هر کاری توانستند انجام دادند ؛ از دروغ پردازی گرفته تا سیاه نمایی و تبلیغات گسترده در فضای مجازی و رسانه های معاند، یا این حال به نظر شما روز انتخابات حضور مردم در پای صندوق‌های رای چگونه خواهد بود؟

من اعتقادم بر این است که انشالله مثل سال‌های گذشته ما شاهد حضور گسترده مردم در انتخابات خواهیم بود.

به هر حال دشمن بسیار مزورانه در تلاش است تا اهمیت مردم در انتخابات را کمرنگ جلوه دهد و از طرفی هم تلاش می‌کند تا حضور مردم را در پای صندوق‌های رای فاقد تامین اهدافی باشد که مد نظر مردم است که هر دو موضوع را به اعتقاد بنده مردم ما بارها و بارها تجربه کرده اند.

همانطور که گفتم مردم ایران مردم هوشمندی هستند و مطمئنا چیزی را که دشمن تلاش می‌کند بدست بیاورد به راحتی به آنها نمی دهند.

حضور ما در انتخابات می تواند وحدت ملی ما را نشان دهد و هم ضریب امنیت ملی کشور را بالا می برد و هم تیغ دشمن را در برخورد با نظام جمهوری اسلامی کندتر خواهد کرد.

منبع: فارس
کدخبر: ۹۳۱۵
ارسال نظر