کدخبر: ۹۳۵۷

وزارت کشور: شاهد حماسه بزرگی خواهیم بود که به دست ملت ما رقم خواهد خورد

معاون سیاسی امنیتی وزارت کشور، گفت: درحالی که صداوسیما در حال پخش صفوف فشرده در سراسر کشور است، بنگاه‌های دروغ پراکنی از خالی بودن شعب اخذ رأی خبر می‌دهند. شاهد حماسه بزرگی خواهیم بود که به دست ملت ما رقم خواهد خورد و مردم تضمین کننده امنیت و منافع کشور خواهند بود. آینده کشور به دست مردم رقم میخورد.

وزارت کشور: شاهد حماسه بزرگی خواهیم بود که به دست ملت ما رقم خواهد خورد

به گزارش 24 آنلاین، سید مجید میراحمدی صبح امروز (جمعه ۱۱ اسفند) گفت: امروز روز به یادماندنی و خلق حماسه بزرگی توسط ملت شریف و بصیر ایران است. امروز روز غلبه ما بر دشمنان خود و شیاطین است.

وی افزود: به فرمان رهبری در ساعات اولیه اخذ رای، مردم در صفوف فشرده و بهم پیوسته حتی از ساعات قبل از آغاز در شعب اخذ رای حضور پیدا کردند. از بعد امنیتی هم با هوشیاری، بیداری و تصرف همه دستگاه‌های اطلاعاتی، بسیجیان، ارتشیان، پاسداران و سربازان گمنام امام زمان(عج) و مرزبانان از امنیت کامل برخوردار هستیم و این انتخابات با مشارکت و امنیت مثال زدنی برگزار ‌خواهد شد.

میراحمدی در ادامه تصریح کرد: بیش از ۲۵۰ تا ۳۰۰ هزار نفر مشغول محافظت از امنیت هستند. ‌تلاش‌های دشمنان برای نیامدن مردم پای صندوقها رای به صورت همه جانبه انجام می شود اما این تلاش‌های هم مذبوحانه است و پیروز نخواهند شد.

رئیس ستاد امنیت انتخابات همچنین خاطرنشان کرد: مردم عزیز به این شایعه‌ها خصوصا در حوزه امنیتی توجه نکنند. اگر خبر و مساله‌ای باشد به عنوان راوی اول به اطلاع ملت شریف ایران می‌رسانیم. درحالی که صداوسیما در حال پخش صفوف فشرده در سراسر کشور است، بنگاه‌های دروغ پراکنی از خالی بودن شعب اخذ رأی خبر می‌دهند. شاهد حماسه بزرگی خواهیم بود که به دست ملت ما رقم خواهد خورد و مردم تضمین کننده امنیت و منافع کشور خواهند بود. آینده کشور به دست مردم رقم میخورد.

میراحمدی در پایان یادآور شد: امروز جشن تکلیف سیاسی رای اولی‌های ما نیز خواهد بود که آمادگی خود را نشان دادند. ان‌شاءالله در ساعات اولیه به همراه بزرگترها خود حضور پیدا کرده و رای خود را ثبت می‌کنند.

منبع: خبر آنلاین
کدخبر: ۹۳۵۷
ارسال نظر