کدخبر: ۱۴۶۱۰

سرمربی جدید لیورپول فهرستی بلند برای تغییرات دارد

آرنه اسلات با فهرست نسبتاً بلندی از کارهایی که باید انجام دهد به لیورپول خواهد آمد.

سرمربی جدید لیورپول فهرستی بلند برای تغییرات دارد

به گزارش 24 آنلاین، لیورپول در تابستان امسال با جدایی یورگن کلوپ موافقت کرد و آرنه اسلات جایگزین او می‌شود. سرمربی فاینورد با لیست بلندبالایی به آنفیلد خواهد آمد تا اصلاحات لازم را انجام دهد. فابریتزیو رومانو، خبرنگار سرشناس ایتالیایی نیز تایید کرده است که آرنه اسلات، سرمربی موفق فاینورد، فصل آینده هدایت لیورپول را بر عهده خواهد گرفت و جانشین یورگن کلوپ آلمانی خواهد شد.

لیورپول در این فصل پیشرفت قابل توجهی داشته اما هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد.

به گزارش سایت لیورپول، یک اولویت مهم در نقل و انتقالات برای لیورپول وجود دارد که در تابستان امسال باید حل شود؛ اضافه کردن یک مدافع میانی به تیم. با توجه به اینکه جوئل ماتیپ به عنوان بازیکن آزاد از تیم می‌رود و ابراهیما کوناته نیز زیاد آسیب می‌بیند، لیورپول باید یک مدافع خوب به خدمت بگیرد.

علاوه بر این، اضافه کردن یک هافبک دیگر به ترکیب چیز بدی نیست (حتی اگر استفان بایچتیچ بازگردد و بابی کلارک نیز آماده شود). همین امر را می توان برای خط حمله نیز گفت اضافه کردن یک مهاجم شش‌دانگ به ترکیب می‌تواند تاثیر مثبتی در تیم داشته باشد.

صلاح در سال ۲۰۲۴ در اوج نبود اما ستاره مصری بهترین مهاجم قرمزها بود و احتمالا یک فصل دیگر نیز در تیم می‌ماند. 

تغییر شیوه مربیگری در آنفیلد

با حضور اسلات در لیورپول برای فصل بعد، تغییراتی برای تغییر سبک بازی تیم ایجاد خواهد شد. دستیار او، سیپکه هالشوف در آنفیلد به او ملحق خواهد شد و اکنون او از نقش خود در هلند استعفا کرده است.

هدف اسلات این است که روش بازی خود را در سریع‌ترین زمان ممکن اجرایی کند. وقتی قرمزها به تمرینات پیش فصل برگردند، بسیاری از بازیکنان لیورپول باید خودشان را با یک سبک بازی جدید وفق دهند و این می‌تواند کار اسلات را در شروع سخت کند.

آرنه اسلات گران‌ترین سرمربی هلندی تاریخ خواهد بود زیرا لیورپول مبلغی در حدود ۱۳ تا ۱۵ میلیون یورو بابت فسخ قراردادش به تیم هلندی پرداخت می‌کند. جزئیات نهایی این قرارداد در روزهای آتی تکمیل خواهد شد.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۴۶۱۰
ارسال نظر