کدخبر: ۱۵۵۳۴

این فیلم از آزاده صمدی به روی پرده برای اکران می‌رود

«روایت ناتمام سیما» به زودی راهی سینماها می‌شود تا یک فیلم از فهرست فیلم‌های اکران نشده جشنواره فجر ۴۱ کم شود.

این فیلم از آزاده صمدی به روی پرده برای اکران می‌رود

به گزارش 24 آنلاین، از میان ۲۴ فیلم جشنواره چهل و یکم فیلم فجر حدود ۱۰ فیلم اکران نشده باقی مانده‌اند که قرار است به زودی یکی از آن‌ها روی پرده سینماها رود.

«روایت ناتمام سیما» فیلمی به کارگردانی علیرضا صمدی است که بهمن‌ماه سال ۱۴۰۱ در جشنواره فیلم فجر رونمایی شد.

در این فیلم که سومین اثر سینمایی صمدی پس از «بی‌نامی» و «صحنه زنی» است، آزاده صمدی، حامد کمیلی، غزل شاکری، مهران احمدی، مسعود کرامت و مریم سعادت بازی کرده‌اند.

مجید رضابالا - تهیه‌کننده فیلم - که به تازگی پروانه نمایش «روایت ناتمام سیما» را گرفته، به ایسنا گفت:‌ در حال برنامه‌ریزی برای اکران هستیم و تا آخر همین ماه (خرداد) فیلم را در سینماها نمایش خواهیم داد.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «قرار نیست بخاطر بی‌آبرویی گذشته تو ما بی‌آبرو بشیم.» رضابالا هم پیش‌تر درباره موضوع فیلم گفته بود: طرح مسائل فضای مجازی از منظر مثبت و منفی و اینکه این فضا دادگاه خوبی برای محاکمه افراد نیست، موضوع محوری فیلم است.

«روایت ناتمام سیما» در حالی از فهرست فیلم‌های اکران نشده جشنواره چهل و یکم فجر حذف می‌شود که «استاد»، «در آغوش درخت»، «سینما متروپل»، «وابل» و «یادگار جنوب» از فیلم‌های شاخص آن دوره هستند که به دلایل مختلف هنوز به اکران عمومی نرسیده‌اند.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۵۵۳۴
ارسال نظر