کدخبر: ۱۷۱۱۳

قاضی زاده هاشمی: امیدواریم مردم فرد اصلح را انتخاب کنند

معاون رییس جمهور گفت: مردم در این سرنوشت‌سازی باید شرکت کنند و سرنوشت خود را بسازند.

قاضی زاده هاشمی: امیدواریم مردم فرد اصلح را انتخاب کنند

به گزارش 24 آنلاین، سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به اهمیت انتخابات ریاست جمهوری گفت: امروز رو سرنوشت سازی برای مردم است. مقام ریاست جمهوری مقام اجرایی است و سرنوشت ۴ ساله و ۸ ساله آینده کشور در گرو تصمیماتی است که رییس جمهور آینده می‌گیرد.

وی با تاکید بر اینکه مردم باید در انتخابات مشارکت کنند، افزود: مردم باید در این صحنه حضور پیدا کنند و از کسی که اصلح می دانند، حمایت کنند تا امورات همانطور که خوب است اداره شود. 
معاون رییس جمهور ‌ادامه داد: امیدواریم رییس جمهور مردمی، ساده زیست، پای کار و کارآمدی -همانطور که حضرت آقا خواستند- انتخاب شود تا بالاخره از این گردنه هایی که وجود دارد بتواند ما را عبور دهد. ‌
قاضی زاده هاشمی گفت: شهید رییسی مسیر درستی را شروع کرده بود اما خداوند برای ایشان این‌ طور مقدر کرد که در ادامه راه نباشند، بنابراین امیدواریم مسیر درست و جهت‌گیری ایشان ادامه پیدا کند. 
وی درباره انصراف خود از انتخابات افزود: من برای یک دستگی در جبهه انقلاب تلاش کردم و انصراف دادم. بسیاری از علما دلسوزان و بزرگان نگران بودند. ما انتظار داریم یکی از این دو بزرگوار نیز انصراف دهند اما من فقط زورم به خودم رسید و به حرف عزیزان عمل کردیم و امیدواریم فرد اصلح انتخاب شود. 

وی برای شرکت در انتخابات به صحن کوثر حرم اما رضا (ع) مراجعه کرده است. 

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۷۱۱۳
ارسال نظر