کدخبر: ۱۷۶۲۴

برنامه محرمی «از سر گذشت» با تغییرات به روی آنتن می‌رود

پخش برنامه «از سر گذشت» از امشب ـ شنبه ـ ۱۶ تیر ماه ـ ساعت ۲۱ از شبکه نسیم پخش می‌شود.

برنامه محرمی «از سر گذشت» با تغییرات به روی آنتن می‌رود

به گزارش 24 آنلاین، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی معاونت سیما، سیدمحمدرضا خوشرو، مدیر شبکه نسیم و حجت‌الاسلام دکتر هادی صادقی، رئیس مرکز توسعه حل اختلاف قوه قضائیه، با حضور در لوکیشن برنامه محرمی «از سر گذشت»، از روند تولید فصل دوم این برنامه، بازدید کردند.

خوشرو در این بازدید، گفت‌وگویی دوستانه با عوامل این برنامه داشت و در جریان روند تولید و چگونگی انتخاب مهمان‌ها برای هر قسمت قرار گرفت و ضمن خداقوت به تیم سازنده، نکاتی را برای موفقیت بیشتر فصل دوم، گوشزد کرد.

در این دیدار، حجت‌الاسلام دکتر هادی صادقی، رئیس مرکز توسعه حل اختلاف قوه قضاییه هم حاضر بود. او ضمن تبریک به عوامل، بابت موفقیت فصل اول و آغاز تولید فصل دوم، صحبتی با تیم برنامه‌ساز داشت، در این گفت‌وگو بر وجوه تمایز برجسته «از سر گذشت» با دیگر برنامه‌های این حوزه و مهمانان ویژه و قصه‌های خاص‌شان، تاکید و از تغییرات دکور در فصل دوم، استقبال کرد.

«از سر گذشت» برنامه مناسبتی شبکه نسیم، که سال گذشته، فصل اول آن روانه آنتن شد و پربیننده و موفق بود، چند روزی است که تولید فصل دوم خود را برای ماه‌های محرم و صفر امسال که ایام عزای اباعبدالله و یاران باوفای ایشان است، آغاز کرده.

«از سر گذشت» در ۶۰ قسمت، هر شب از شبکه نسیم پخش خواهد شد. 

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۷۶۲۴
ارسال نظر