کدخبر: ۱۷۸۹۰

«بازی‌سازان» در صندوق اعتباری هنر می‌توانند عضو شوند

معاون کسب و کار و تولیدات محتوایی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای گفت: بازی‌سازان می‌توانند با عضویت در صندوق اعتباری هنر از خدمات بیمه تامین اجتماعی سهم هنرمندان این صندوق استفاده کنند.

«بازی‌سازان» در صندوق اعتباری هنر می‌توانند عضو شوند

به گزارش 24 آنلاین، علیرضا فراهانی با اشاره به اینکه این اقدام بنا به دستور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و طی تفاهم بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و صندوق اعتباری هنر انجام می‌شود، افزود: با این اقدام فصل جدیدی از ارائه خدمات حمایتی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای به بازی‌سازان شروع شده است.

وی افزود: بازی‌سازان می‌توانند با عضویت در سامانه همگرا و دریافت معرفی‌نامه از این بنیاد نسبت به ثبت‌نام در سامانه صندوق اعتباری هنر اقدام کرده و به عضویت این صندوق درآیند.

بنابر اعلام روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای فرهانی ادامه داد: ثبت درخواست بازی‌سازان از طریق ساختار حمایتی همگرا صورت می‌گیرد. بر این اساس بازی‌سازان متقاضی باید ابتدا در سامانه همگرا به آدرس hamgara.ircg.ir ثبت‌نام کرده و درخواست عضویت در صندوق اعتباری هنر برای استفاده از بیمه هنرمندان بخش تامین اجتماعی را ارسال کنند تا با دریافت معرفی‌نامه از این بنیاد بتوانند در سایت صندوق اعتباری هنر برای عضویت اقدام کنند.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۱۷۸۹۰
ارسال نظر