کدخبر: ۱۸۰۲۵

سم ریمی سازنده یک فیلم ترسناک و جدید

سم ریمی کارگردانی و تهیه‌کنندگی فیلم ترسناک «ارسال کمک» برای استودیو قرن بیستم را برعهده گرفت.

سم ریمی سازنده یک فیلم ترسناک و جدید

به گزارش 24 آنلاین، به نقل از ددلاین، سم ریمی، معمار مجموعه فیلم‌های «مرده شرور» قراردادی را برای کارگردانی و تولید فیلم ترسناک «ارسال کمک» با استودیو قرن بیستم بسته است.

هرچند هنوز استودیو به طور رسمی این خبر را تایید نکرده، اما از این فیلم به عنوان فیلم مهیج ترسناکی یاد شده است که داستانش در یک جزیره رخ می‌دهد و به نوعی یادآور «میزری» راب راینر در سال ۱۹۹۰ که با اقتباس از کتاب استیون کینگ ساخته شد و فیلم کلاسیک «دورافتاده» رابرت زمکیس در سال ۲۰۰۰ با بازی تام هنکس است.

این فیلم بر اساس فیلمنامه‌ای غیراقتباسی که توسط دمین شنون و مارک سوییفت نوشته شده، ساخته می‌شود.

ریمی به عنوان یکی از تاثیرگذارترین فیلمسازان این ژانر که هنوز هم مشغول کار است شناخته می شود. وی سازنده مجموعه فیلم‌های «مرده شرور» است که جدیدترین آن با عنوان «مرده شرور برمی‌خیزد» بهار گذشته بیش از ۱۴۷ میلیون دلار در سرتاسر جهان فروخت. ۲ قسمت جدید و بدون عنوان از این مجموعه به کارگردانی فرانسیس گالوپی و سباستین وانیچک به تهیه کنندگی ریمی در حال حاضر در دست ساخت هستند.

به‌عنوان کارگردان ریمی با «دکتر استرنج در چند جهانی جنون» به تازگی بیش از ۹۵۵ میلیون دلار در سطح جهانی برای مارول فروش کرد. وی که کارگردان مجموعه فیلم‌های «اسپایدرمن» است، برای فیلم های دیگری چون «مرا به دوزخ بکشان» سال ۲۰۰۹ و «از بزرگ و قدرتمند «در سال ۲۰۱۳ شنخته می شود. به عنوان تهیه کننده وی فیلم ترسناک «تکان نخور» را در دست اکران دارد که نتفلیکس در ماه آوریل حقوقش را به دست آورد و فیلم ترسناک «گیرافتاده» با بازی بیل اسکار سگارد و آنتونی هاپکینز که سال پیش خبر ساخته شدنش اعلام شد.

شنون و سوییفت که ۲ نویسنده و تهیه کننده‌ای هستند که همیشه با هم کار می‌کنند، نویسنده فیلمنامه فیلم «بِی واچ» یا «گارد ساحلی» در سال ۲۰۱۷ بودند که با بازی دواین جانسون و زک افرون برای پارامونت ساخته شد.

منبع: مهر
کدخبر: ۱۸۰۲۵
ارسال نظر